Obľúbená speváčka Lana Del Rey

Zdá sa, že z nej bude čoskoro vydatá pani! Zdroje pre portál Billboard uviedli, že obľúbená speváčka, svetoznáma hviezda Lana Del Rey, je zasnúbená. Aj keď si svoje súkromie prísne stráži, na verejnosti sa už mala nenápadne pochváliť diamantovým prsteňom.

Skutočné meno 37-ročnej Lany je Elizabeth Woolridge Grant a so svojou hudbou prerazila vo svete už pred viac ako 10 rokmi. Medzi jej najväčšie hity patria skladby Summertime Sadness či Born To Die. Aj keď sa po jej boku objavili viacerí muži, nikdy sa nevydala. Podľa informácií sa však údajne čoskoro rozozvučia svadobné zvony!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelreybr)

Obľúbená speváčka to drží v tajnosti

Talentovaná Lana patrí k málu celebrít, ktoré si na súkromie dávajú naozaj veľký pozor. Dokonca aj účet na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 3 a pol milióna fanúšikov, má zamknutý. Billboard však informoval o tom, že v osobnom živote prežíva nádherné chvíle. Jej partner, 40-ročný hudobný manažér Evan Winiker, ju údajne požiadal o ruku.

Dvojica sa v posledných mesiacoch mala niekoľkokrát ukázať aj v spoločnosti, i keď spoločný čas majú tráviť mimo očí fanúšikov. Zásnuby vraj prebehli už pred nejakou dobou, keďže zásnubný prsteň má byť ten, ktorý mala na sebe začiatkom mesiaca počas odovzdávania hudobných cien Billboard Women In Music. Žeby sa ním takto nenápadne pochválila?

Fotografiu z tejto udalosti si môžeš pozrieť nižšie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelreybr)

Zdroj: billboard.com

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News