Lana Del Rey je pomerne známa speváčka, ktorá prerazila s hitom Video Games v roku 2011. Od toho roku sa Lana stala speváčkou, ktorá svojimi silnými textami oslovila mnohých. Nebála sa písať o zlomenom srdci, mužoch a o tom, čo ju v jej vnútri ťažilo.

Po hite Video Games, prišli ďalšie piesne ako napríklad Summertime Sadness alebo aj spolupráca so spevákom The Weekndom v skladbe Lust For Life, ktorá má aktuálne 150 miliónov videní. Jej ďalšie skladby sa stali hitmi, a tak bola nominovaná na Ceny Grammy v tomto roku za album roka a taktiež za skladbu roka s piesňou Norman Fu*king Rockwell.

Lana Del Rey svoje myšlienky preniesla aj do jej nového počinu, do novej knihy, ktorú vydala v septembri. Kniha s názvom Violet Bent Backwards Over the Grass je plná poézie a autentických myšlienok, ktoré písala samotná Lana. Speváčka už vydala audio knihu, v ktorej predčítava každú jednu báseň s podkladom klasickej hudby. Básne sú písane ľahkou formou, no o to viac sa v nich dokážeme nájsť.

Všetky básne sú písané s ľahkosťou a je z nich cítiť autentickosť. Sama speváčka sa na tento moment tešila a svoju vďaku vyjadrila aj na sociálnych sieťach. Na svoj instagram napísala, že je veľmi vďačná za všetku podporu, ktorú od fanúšikov cíti.

Samozrejme pridala aj pár fotiek a videí, kde môžeme vidieť samotnú knihu a nahliadnuť do jej obsahu. V knihe je 14 básní, ktoré nás chytia za srdce a možno trošku viac pochopíme slová, ktorými sa Lana svetu otvárala ešte dávno predtým.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.