Tretia séria šou Svadba na prvý pohľad skončila, čo možno sklamalo aj teba. O to viac si bola smutná, keď si sa dozvedela, že nie všetky páry spolu pokračujú aj po skončení relácie. Neverila by si však tomu, aký majú medzi sebou krásny vzťah všetci súťažiaci.

Pridala sa k nim dokonca aj nevesta, ktorá sa do bielych šiat neobliekla. Katka nám na svojom Instagrame dala možnosť nahliadnuť do súkromia známych párov.

Svadba na prvý pohľad prekvapuje aj naďalej

Harmonický vzťah medzi hokejistom Martinom a Záhoráčky Moniky pokračuje aj po skončení súťaže. I Dušan a Karin si užívajú vzájomnú lásku aj napriek tomu, že na internete si možno postrehla dohady, ktoré nasvedčujú tomu, že ženích vystrkuje rožky. Krásna Popradčanka si nedávno dokonca opäť skúšala svadobné šaty, čo nás dohnalo k otázkam, či sa s Dušanom nerozhodli pre skutočné uzavretie manželstva.

Medzi idylické dvojice zapadla aj sympatická Katka, ktorá si svoje biele šaty nakoniec neobliekla. Jej budúci ideálny partner sa podľa expertov rozhodol na ich rozhodnutie neprísť. Dôvodom bol začínajúci vzťah, ktorý si našiel v súkromnom živote.

Možno ťa šokuje, že hokejový rozhodca svoju ideálnu polovičku nedávno kontaktoval. Vzťah mu dlho nevydržal a tak sa rozhodol skúsiť to pri sympatickej učiteľke, ktorá bola sklamaná, že ju najprv odmietol. Tá si však viac rozumie s futbalistom Martinom, ktorému dala jeho nevesta Janka falošné nádeje.

Keď si sledovala posledné dve časti šou Svadba na prvý pohľad, vieš, že fitnesska učiteľovi telesnej výchovy na rozhodnutí povedala, že vo vzťahu pokračovať nechce. Mala však záujem vytvoriť úplne nový vzťah. Martin ale po skončení priznal, že jej po týždni napísal a ona ho nepriamo odmietala strohými odpoveďami.

Našli si k sebe cestu všetci účastníci

Ak niektorú z dvojíc sleduješ na sociálnych sieťach, možno si postrehla, že sa celá partia už viackrát stretla. Iba pred niekoľkými dňami si spoločne zorganizovali „chatovicu“, kde si zábavu užívali plnými dúškami.

Vidno, že si všetci naozaj rozumejú. Dokonca sa spolu ukazujú aj Matej s Mirkou a Janka s Jožom, ktorí sa rozhodli vo vzťahu po skončení relácie nepokračovať. Ktovie, možno si napokon dajú druhú šancu. A zrejme tu máme aj nový párik. Musíš uznať, že Katke a Martinovi to spolu naozaj pristane. Všetky fotky uvidíš vo fotogalérii pod článkom.

Tu si môžeš pozrieť video z poslednej „chatovice“

@itscarinaroth

Svadba na prvy pohľad 3 Chatovica #svadbanaprvypohlad #marriedatfirstsight #tvmarkiza

♬ I’ll Be There for You (Long Version with Hidden Track & Dialogue) – The Rembrandts

Zdroj: Instagram/katy.pely

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.