Reality šou
Instagram/alex_minarikova, Instagram/miso_korenko, Instagram/natalie_kocendova

Kráska z reality šou si nechala vylepšiť prsia, s čím sa pochválila na svojom Instagrame. Okrem zvedavých fanúšikov sa ju rozhodla kontaktovať aj TV Markíza, s ktorou prednedávnom úzko spolupracovala. 

Usmievavú blondínku si možno pamätáš z tretej série šou Svadba na prvý pohľad. Pár tam tvorila s hokejistom Mišom, kvôli ktorému sa rozhodla stráviť niekoľko mesiacov v Anglicku. Krátko spolu randili aj po skončení relácie, no potom sa rozišli kvôli tomu, že nevedeli zlúčiť svoje priority.

Monika a Michal zo Svadba na prvý pohľad
zdroj: Instagram/monika_marincakova

Kráska z reality šou si nechala vylepšiť prsia

Monika Marinčáková sa hneď po skončení šou stala aj influencerkou. Aktuálne ju na Instagrame sleduje viac ako 17-tisíc fanúšikov, s ktorými sa okrem spoluprác delí aj o kúsky zo svojho súkromia.

Najnovšie si kráska z reality šou nechala vylepšiť prsia. Nešlo však o zväčšenie, ale o zmenšenie„Konečne po rokoch som sa odhodlala a teraz ľutujem, že som nešla skorej. Pani doktorka vykonala redukciu a mastopexiu prsníkov,“ prihovorila sa svojim followerom tesne po operácii.

Zmenšili a upravili sme prsia. Verím, že sa mi uľaví, či už zo zdravotného, aj estetického výsledku,“ dodala Monika, ktorá sa po zákroku cíti dobre.

kráska z reality šou
zdroj: Instagram/monika_marincakova

„Už od pubertálneho veku som mala problém s prsiami. Podprsenky mi boli malé a nemohla som žiadnu zapnúť, takže som si vrch musela kupovať o číslo väčšie,“ odôvodnila blondínka pre TV Markíza.

„Veľa známych mi povie: ,Veď ty nemáš veľké poprsie‘. Ja som ale mala, len som to dobre vedela zakamuflovať. Nerada som nosila výstrihy, aby zbytočne nepútali pozornosť, plus žiadne obtiahnuté veci. Neskôr, samozrejme, prišli problémy s chrbtom, keďže je to celkom záťaž a pri cvičení som začínala cítiť bolesti,“ pokračovala.

kráska z reality šou
zdroj: Instagram/monika_marincakova

„Aby som to upresnila, podstúpila som redukciu prsníkov a mastopexiu, čiže zmenšenie, úprava a vyzdvihnutie prsníkov. Hojenie bude troška náročnejšie, keďže zákrok bol rozšírenejší na jazvy, ale verím, že sa to dá dokopy do leta,­“ uzavrela blondínka.

Zdroj: Instagram/monika_marincakova, TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News