Svadba, nádherná dovolenka v exotike a nakoniec spoločné bývanie utvrdilo súťažiacich Svadby na prvý pohľad v tom, či sa naozaj láska medzi vybranými dvojicami podarila. Ale až spoločné stretnutie ukáže, ktorá z dvojíc zažíva naozaj najväčšiu lásku. 

Diana a Michal boli prvým párom, novej série, ktorý spojili psychológovia na základe ich preferencií. Aj napriek nezhodám, hádkam a rozdielnym osobnostiam sa láska medzi Dianou a Michalom naozaj podarila a to, že pár sa má naozaj rád svedčí aj fakt, že Diana prejavila lásku a sadla si s rodičmi svojho manžela. Priznala aj to, že Michal pre ňu robí to, čo ešte nikto v živote. Dojatá z prekvapenia, ktoré jej pripravil sa mu vyznala z najhlších citov.

Bohužiaľ opak nastal v prípade Veroniky a Adama. Tí spoločné bývanie nezobrali z toho správneho konca. Veronika nechápe, čo zlé spravila, Adam zase neznesie jej nálady. Nahnevaný odišiel z bytu a ich spoločné manželstvo sa mení na tichú domácnosť a slepú uličku, z ktorej nie je cesta späť. Aj napriek tomu, že Veronika ostala dojatá v slzách po zhliadnutí videa, ktoré ju prenieslo do ich začiatkov, nevyzerá to s nimi ružovo.

Pri stretnutí párov, vyšli na povrch veci, ktoré Veroniku utvrdili v tom, že neprežívajú lásku na takej úrovni ako Diana s Michalom. “Možno keď uvideli nás, budú si o to viac vážiť to, čo majú oni”.

Veronika však nevie to, že práve Diana a Michal riešia problém zvaný spoločné bývanie, či Michalov problém s komunikáciou. Či sa karta obráti uvidíme v ďalšom pokračovaní. Veronika s Adamom si totiž sľúbili a nastavili nové pravidlá spoločného nažívania.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.