Ženy chcú byť pekné a štýlové bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. A to platí aj pri cvičení. Ak patríš k milovníčkam športu, potom dobre vieš, že aj oblečenie toho urobí veľa. Keď máš na sebe niečo, v čom sa cítiš nie len pohodlne, ale aj trendy, tvoja psychika ťa ťahá dopredu. A ak budeš so sebou spokojná, odrazí sa to aj na tvojom vyžarovaní voči mužom.

Každý predsa vie, že sebavedomá žena je príťažlivá žena. Keď sa cítiš dobre, vyzeráš tak. A nepotrebuješ k tomu ani vyzývavé šaty či kilo make-upu. Kto povedal, že iskra nemôže preskočiť v telocvični? Veď je plná endorfínov!

Samozrejme, to, čo máš na sebe nie je najdôležitejšie. Základ je vôľa a chuť cvičiť a robiť niečo pre seba. Na druhú stranu, keď sa už vyberieš touto cestou nemala by si trpieť tým, že ti nesedia tenisky, otláčajú ťa, alebo že ti všade plantajú voľné tepláky, nedržia tvary, či sú z materiálov, ktoré prepúšťajú pot. A najhorším bodom je podprsenka, z ktorej ti všetko vyskakuje. Aj táto banalita ťa v tom momente dokáže úplne rozhádzať a tvoje nadšenie sa hýbať pominie…

Ak sa túžiš stať kráľovnou fitness centra, na ktorej môžu chlapi aj oči nechať, toto sú naše 3 tipy.

Hľadaj kúsky, ktoré potrebuješ

Takmer na každý šport je vytvorená špeciálna edícia oblečenia, ktorá svojím strihom, štýlom i funkciami napomáha cítiť sa ti v nej pohodlne. Či cvičíš jogu, behávaš alebo dvíhaš váhy, nechceš, aby ťa odev nejako obmedzoval.

Oblečenie by však nemalo byť iba IN, ale najmä vyrobené z kvalitných materiálov tak, aby bolo funkčné a spĺňalo účel, na ktoré bolo vytvorené. Kvalitné fitness legíny sú typické predovšetkým svojou mäkkosťou a priliehavosťou, aby si sa mohla hýbať bez akýchkoľvek obmedzení. Dôležité je tu prihliadať na materiály a strihy. Pokiaľ ide o topy, ideálne sú podprsenky, ktoré nechajú telu dýchať a splnia svoj základný účel – nič z nič nevyletí.

zdroj: Myprotein

Vyber si čo sa ti naozaj páči

Samozrejme, všetky chceme byť tie najkrajšie a ukázať sa, preto si vyber kúsky, v ktorých sa budeš nie len cítiť, ale aj vyzerať dobre. Pekný outfit si nemusíš vyberať iba do mesta, ale aj do fitka. Pri vyberaní nového kompletu na cvičenie pozeraj okrem funkčnosti aj na to, čo sa ti páči.

V takom oblečení sa potom každá žena cíti viac sebavedome a silnejšie, čo potlačí vpred aj samotný výkon, ktorý v ňom podáš. Nehovoriac o tom, ako to pôsobí na mužov.

Farba, ktorá je absolútne hot

Okrem športovej výživy do fitness sveta prináša značka Myprotein aj odevy, v ktorých si každá žena nájde to, čo potrebuje. Tentokrát prichádza po prvýkrát na Slovensko so špeciálnou kolekciou, vytvorenou v spolupráci s našou obľúbenou trénerkou a influencerkou, Tatianou Židekovou.

Ak sleduješ trendy a chceš byť štýlová za každých okolností, táto kolekcia by nemala chýbať v tvojom šatníku. 

Už na prvý pohľad je jasné, že ich kolaborácia stavila na absolútne najobľúbenejšiu farbu žien – pastelovo ružovú. Cvičiť v správne navrhnutom a funkčnom oblečení je absolútny základ. Ak sleduješ Tatianu na jej sociálnych sieťach, určite vieš, že ručí len za značky a veci, o ktorých je sama presvedčená. A keďže Tatiana dobre vie, čo aktívne ženy potrebujú, táto kolekcia je presne o tom. Páčia sa ti tieto ružové módne fitness kúsky?

zdroj: Myprotein

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.