Speváčka SIMA

Aj keď máme na Slovensku mnoho skvelých umelcov, nájdu sa ľudia, ktorí ich prácu nie vždy ocenia. Svoje o tom vie aj speváčka SIMA, ktorej sa v posledných rokoch mimoriadne darí. V posledných týždňoch predstavila svoj nový album, ku ktorému pridáva aj nové videoklipy. A práve jeden z nich sa stal teraz terčom!

Teda, konkrétne ide o ten najnovší. 26-ročná Simona Hégerová sa môže tešiť z úspechu, o ktorom snívala už od detstva. Aj keď to ešte pred pár rokmi vyzeralo tak, že odíde do zahraničia a problém jej robili aj peniaze, dnes patrí k najpočúvanejším a najsledovanejším slovenským interpretom. Okrem fanúšikov však získala aj neprajníkov.

SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka SIMA sa musela obhájiť

Na hejty na sociálnych sieťach si už zvykla a len málokedy im venuje priestor. Tentokrát ale musela poukázať na to, že jedno „rypnutie“ sa jej dotklo, pretože ho vzala ako urážku svojej práce a tiež celého tímu, ktorý na tom robil. Už v minulosti sa stalo, že bola krivo obvinená z kopírovania inej piesne, no tentokrát istý (ne)fanúšik poukázal na jej najnovší videoklip.

Podľa neho sa okrem iného totiž podobá na prácu slovenskej speváčky Ronie, ktorá vydala taktiež nový klip k piesni Aaliyah pred týždňom. Pozrieť a vypočuť si ho môžeš TU. SIMA aj Ronie totiž zvolili podobné farby, v ktorých sú scény natočené a „zhodli“ sa aj na niekoľkých pohyboch so ženami, ktoré ich v klipe sprevádzajú.

Neviem, či si uvedomuješ, ako veľmi tvoj komentár uráža moju prácu,“ začala SIMA. Poukázala na to, že podľa nej jej chcel len ublížiť namiesto toho, aby pochválil niekoho, kto je v tomto biznise úspešnejší. Celú jej odpoveď si môžeš prečítať nižšie.

Instagram/simonahegerova
zdroj: Instagram/simonahegerova

SIMA je známa tým, že si svoje klipy aj režíruje a je veľká detailistka. Každý záber má vopred v hlave. Aj keď klip speváčky Ronie vyšiel skôr, SIMA mala ten svoj tiež už natočený v predstihu.

Pravdou však je, že sa rôzne zábery či pohyby zhodujú v klipoch tisícoch iných interpretov po celom svete. Ľudia sa vzájomne inšpirujú, a teda nie je vylúčené, že sa niekde nájde i náhodná podoba. A každý poslucháč či fanúšik by mal pochopiť, že proces od nápadu až po realizáciu či uverejnenie klipu netrvá len pár dní, zväčša ide o mesiace. Aký je na to tvoj názor?

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News