Speváčka Sima je momentálne jednou z najúspešnejších slovenských interpretiek. Fanúšikov baví nie len jej hudba, ale aj jej štýl. O tom, že miluje módu a nebojí sa zaujať výzorom sa na jej instagramovom profile môžeš presvedčiť.

Výrazné farby a netradičné kúsky už akosi patria k nej. Okrem oblečenia však robí rada experimenty aj s vlasmi. V staršom poste sa vyjadrila: „🙋🏼‍♀️✨ Viete že so svojimi klasickými vlasmi nikdy dlho nevydržím a zmenu považujem vo svojom prípade za nevyhnutnú súčasť svojho života 😁“.

Talentovaná blondínka preto mala na hlave už rôzne pastelové farby a dlho bola známa aj vďaka dredom. Tentokrát prekvapila fanúšikov ružovými vlasmi a ofinou!

View this post on Instagram

Okheyy, vždy keď si zmením vlasy, sa na chvíľu cítim ako znovuzrodená 😁 veď tak sa aj hovorí, nove vlasy, nove ja.. či? 😁 okrem toho musím povedať, zeee od včera obdivujem každú ženu s ofinou, FU, život s ofinou neni vôbec sranda 🤣 keď coilen trochu zafuka, ani lak to neuchrani 🙄😁 keď sa spotis, tak zbohom 2 hodiny naprávania aby v tej ofine nebola medzera🙋🏼‍♀️… no proste rešpekt všetkým ofinkáčkam 🤣 Inak včera sme natočili brutálny klip na brutálnu skladbu s @egoemo a @bennycristo … a veľmi sa tesim na výsledok ☺️ kokos! Už teraz si popreťahujte šľachy a kĺby, lebo keď to vyjde a započujete ten vibe💃🏼, dolamete si ruky a nohy jak ja, keď som to počula prvý krát🤣🤣🤣 a stále som z toho rovnako nadšená 🍀 užívajte stredu ✨

A post shared by SIMA (@simonahegerova) on

Okheyy, vždy keď si zmením vlasy, sa na chvíľu cítim ako znovuzrodená 😁 veď tak sa aj hovorí, nove vlasy, nove ja.. či? 😁 okrem toho musím povedať, zeee od včera obdivujem každú ženu s ofinou, FU, život s ofinou neni vôbec sranda 🤣 keď coilen trochu zafuka, ani lak to neuchrani 🙄😁 keď sa spotis, tak zbohom 2 hodiny naprávania aby v tej ofine nebola medzera🙋🏼‍♀️… no proste rešpekt všetkým ofinkáčkam 🤣“, napísala pod najnovší príspevok.

Tak, ako si v minulosti vyskúšala, aké je to mať krátke vlasy, aj túto zmenu zažila vďaka parochni. Čo povieš, pristala by jej ofina naozaj?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.