exfarmárka Stanka

Známa exfarmárka Stanka Klčová musí kamery milovať. Na Instagrame sa fanúšikom pochválila s tým, že sa objaví v ďalšom videoklipe. Tentokrát pôjde o pripravovanú pieseň úspešnej speváčky SIMY.

Blondínku Stanku Klčovú si určite pamätáš z Farmy 13. Odvtedy sa už však stihla neuveriteľne zmeniť. Podstúpila viaceré estetické zákroky a vďaka účinkovaniu v známej reality šou má na Instagrame celkom slušnú fanúšikovskú základňu. Sleduje ju tam viac ako 43-tisíc ľudí.

exfarmárka Stanka
zdroj: Instagram/iamsatanka

Známa exfarmárka v ďalšom videoklipe

Exfarmárka Stanka sa už stihla objaviť vo videoklipe Reného Strausza. A teraz pôjde o pieseň „Silnejšia“ od speváčky SIMY, ktorý mal dnes o 18:00 premiéru.

„Povedala som si, že dnes je ten správny čas na nový videoklip. A práve preto dnes o 18:00 vychádza nový videoklip s názvom Silnejšia,“ povedala vo svojom videu na Instagrame speváčka SIMA.

Krátko potom zverejnila Stanka v stories fotku so speváčkou. „Teším sa na výsledný videoklip, neskutočne!“ Napísala blondínka pod svoj príspevok, ktorý uvidíš po kliknutí SEM.

Zdá sa teda, že exfarmárka musí kamery asi naozaj milovať. A keďže nie je žiadnym tajomstvom, že jej snom je stať sa novinárkou či skôr moderátorkou, k jej povolaniu to celkom aj sedí.

Toto je najnovší klip talentovanej speváčky SIMY, čo na to hovoríš?

Zdroj: YouTube/SIMA Official, Instagram/iamsatanka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News