Rendy a Stanka
Instagram/queen.plackova, Instagram/notorious_braider

René má v poslednom období veľmi plodné obdobie. A to vo všetkých smeroch. Onedlho mu slovenská kráľovná Instagramu porodí prvého syna a ešte sa mu darí aj v kariére. Okrem toho, že je influencerom, vydáva pesničku za pesničkou, ktoré sa stávajú hitmi. Na veľkolepej baby shower jeho manželky predstavil dojímavú pieseň venovanú ich synovi Dionovi. V jeho videu sa teraz ale objavila Stanka z Farmy. 

Stanka z Farmy
zdroj: Instagram/notorious_braider

Exfarmárka na televíznych obrazovkách v poslednej sérii reality šou pomotala hlavu viacerým súťažiacim. Zo súťaže vypadla tesne pred finále, a keď zo statku vyšla, bola prekvapená, akou populárnou sa stala na Instagrame. Vo finále sa Stanka Klčová objavila s očividne väčšími perami a predlženými vlasmi a už vtedy si ju možno ledva spoznala.

Zdá sa, že život sa jej naozaj radikálne zmenil. Získala si tam popularitu a na Instagrame ju začalo sledovať veľké množstvo fanúšikov. Ak sa k nim ale chceš pridať, musíš ju požiadať o sledovanie, pretože si účet zmenila na súkromný. Začala s podnikaním a teraz sa dokonca objavila aj v novej pesničke Reného Strausza.

Zuzana Plačková s manželom Reném
zdroj: Instagram/queen.plackova

Nový letný hit?

Manžela Zuzky Plačkovej určite poznáš. Na sociálnych sieťach je známy najmä svojou spontánnosťou a tancami, ktoré ťa neraz rozosmiali a spravili ti lepší deň. Ak máš svet slovenského šoubiznisu v malíčku, vieš aj to, že Rendy rád spieva a jeho popularita v tomto svete stále rastie.

Pred dvoma dňami bola na YouTube vydaná ďalšia chytľavá pesnička, v ktorej sa objavil René po boku krásnej dlhovlasej blondínky. A nie, nešlo o Zuzku, ktorá sa vrátila k tejto svetlej farbe vlasov. Tancovala okolo neho Stanka z Farmy, a keby sme ti to nepovedali, možno by si ju ani nespoznala. Musíš totiž uznať, že z nej je úplne iná osoba a aj úloha tanečnice jej ide.

Stanka z Farmy po boku Reného vo videoklipe:

Zdroj: YouTube/Milos Juriga

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News