Drobná a Šebo

Slovenská speváčka Emma Drobná si len prednedávnom údajne prešla rozchodom. Podľa príspevku na Instagrame sa však teraz môže zdať, že je opäť zamilovaná. Komu posiela zamilované gesto?

Emma Drobná tvorila jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu s Filipom Šebom. Dokonca vznikli špekulácie aj o ich tajnej svadbe, ktoré však neboli podložené dôkazmi. Emma priznala, že s priateľom veľký deň plánovali a chceli aj dieťatko.

Nie je to však vôbec dávno, čo sa začalo špekuovať o rozchode tejto dvojice. Prezdradiť ich mal zdroj z blízkeho okolia a naznačovať tomu malo aj viacero vecí. Ako však samotná speváčka priznala, ona sa k svojmu súkromiu vyjadrovať nebude.

„Čo bulvár napísal, napísal. Ale ja sa k tomu nepotrebujem vyjadrovať ďalej,“ zasmiala sa speváčka v marci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna)

Emma Drobná posiela zamilované gesto

Doteraz nie je oficiálne známe, či dvojica spolu je alebo speváčka zostala single. Emma sa však teraz rozhodla vycestovať do Ostravy. Práve tam sa totižto ešte minulý týžden hrala skupinová fáza Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Na ľade sa v slovenských dresoch predstavilo viacero známych tvárí a ich výkony si prišla pozrieť aj známa kráska.

Našich fešákov z hľadiska sledovala aj víťazka SuperStar, ktorá sa sériou záberov z arény pochválila aj na Instagrame. Hneď v prvom videu sa však Emma rozhodla natočiť pri tom, ako niekomu do hľadiska posiela srdiečko. Na tvári jej pritom počas celého videa nechýba široký úsmev.

Je však otázne, či v dave speváčka našla len niekoho zo svojich fanúšikov alebo posiela zamilované gesto nejakému mužovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna)

Čo myslíš, komu bolo toto srdiečko venované?

Zdroj: Instagram/emmadrobna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News