instagram.com/liamhemsworth, instagram.com/katyperry, instagram.com/samsmith

Rok 2020 je sám o sebe zvláštnym obdobím v životoch „obyčajných“ ľudí. Ani známe osobnosti to nemajú o nič ľahšie a lepšie. Tiež sú to len ľudia, iba (trochu viac) známi. Aktuálna situácia a s ňou spojené opatrenia neobišli ani ich, no stále si treba nájsť niečo, čo človeka bude posúvať vpred a napĺňať ho radosťou.

Inšpirovať sa môžeš aj aktivitami týchto známych osobností.

LIAM HEMSWORTH 

Tento austrálsky krásavec sa netají tým, že je milovníkom športu (veď to je aj vidieť). Jeho život je zahŕňaný rôznymi aktivitami, s ktorými sa rád podelí aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Najnovšie pridal príspevok, kde spolu so svojim kamarátom makajú na svojich postavách. Nuž, majú sa čím pochváliť. Veď posúď sama.

NICOLE SCHERZINGER

Ďalšia z aktívnych celebrít. Nicole by jej telo závidela nejedna žena. Táto 42-ročná speváčka má rada nielen šport, ale aj svojho takmer nového priateľa Thoma, ktorý ju očaril na prvý pohľad. Už takmer rok spolu trávia čas aj čo sa cvičenia týka. Ale musíš uznať, že im to spolu (nielen v cvičení) klape!

NICK JONAS

Nick, ako milujúci manžel, trávi čas so svojou manželkou Priyankou. Jeho život sa okrem iného točí okolo hudby, ktorú tvorí sám, ale aj s bratmi aka Jonas Brothers. Venuje sa taktiež aj produkcii a propagácii svojej tequilly „Villa One“, ktorú na trh uviedol v lete 2019.

NINA DOBREV

Nina svoj čas trávi spolu s priateľmi a rodinou v Kanade. Instagram taktiež zapĺňa roztomilými fotkami s jej fenkou Maverick, ktorá ma dokonca na tejto sociálnej sieti vlastný účet (@mrs.maverick) spravovaný jej „mamou“ – teda Ninou. Okrem toho na jej účte môžeš nájsť rôzne throwbacks z Upírskych denníkov alebo aj aktuálne fotky s jej hereckým kolegom a kamarátom Paulom Weasleym.

KATY PERRY

Americká speváčka si ako každá čerstvá mamička plní svoje rodičovské povinnosti, avšak momentálne už nie na 100 %. Propagácia nového albumu, vyzývanie ľudí na voľby v USA a v neposlednom rade aj porotcovanie v najnovšom American Idol. Šikovné to žieňa, no nie?

SAM SMITH

Britský spevák prezentuje svoju vášeň k hudbe, nahrávaniu a vystupovaniu. Svojich fanúšikov pravidelne zásobuje novinkami zo svojho života. Nie je to tak dávno, čo sa stihol pochváliť aj svojou ďalšou záľubou a to prácou v záhrade. Veď aj jeseň je predsa tak bohatá na farby. A kvety.

A ČO TÍ NAŠINCI? 

Zatiaľ čo Rytmus spolu Jasminou a ich synom Sanelom odleteli do teplaEmma Drobná fotí rôzne kampane a s jej partnerom Filipom Šebom objavujú krásy Bratislavy, Sajfa si s manželkou Veronikou a dcérkou Sárou okrem práce organizujú výlety po Slovensku, raper Ego promuje svoj album Egotron a nový merch a taká Celeste Buckingham to tu taktiež zabalila a utiekla si oddýchnuť na Madeiru.

View this post on Instagram

Lock down pri mori #PokojnyVecer

A post shared by @ rytmusking on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife