Emma Drobná a Filip Šebo

Koniec jedného z najkrajších párov nášho šoubiznisu? Portál Plus 7 dní práve dnes prišiel s informáciou, že vraj Emma Drobná a Filip Šebo už nie sú spolu. Rozísť sa mali pred nejakým časom.

Športovec Filip Šebo a známa speváčka Emma Drobná tvorili jeden z najkrajších a najstabilnejších párov v našom šoubiznise. Dokazovali, že vek v láske nehrá žiadnu rolu. Bola totiž medzi nimi 10-ročná veková bariéra.

Napriek tomu im to spolu fungovalo. Emma minulý rok prehovorila o svadbe a dieťati s Filipom. Bývali spolu a aj napriek pracovným povinnostiam spolu trávili veľa času, čo dokazovali na instagramových profiloch. Ak dvojicu na tejto sociálnej sieti sleduješ, možno si postrehla, že už sa tam spolu často neukazujú.

Emma Drobná a Filip Šebo sa vraj rozišli

Ako podotkol portál Plus 7 dní, speváčka sa dokonca neobjavila na žiadnom zábere z Filipovej narodeninovej oslavy štyridsiatky. Začalo sa šepkať, že majú vo vzťahu krízu. Redakcii denníka sa ale teraz podarilo zistiť, že sa údajne dávno rozišli. „Už spolu nežijú niekoľko mesiacov. Emma sa odsťahovala,“ uviedol zdroj z okolia páru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna)

Krásna speváčka si dokonca v januári minulého roka mala kúpiť vlastný byt v bratislavskom Starom Meste. Fotografovi portálu Plus 7 dní sa ju pred panelákom podarilo niekoľkokrát zastihnúť.

Čo sa týka Filipa, tak ten, podľa informácií denníka, zostal v byte, kde žil spoločne s Emmou. Taktiež to bolo v Starom Meste a speváčka tam donedávna vraj mala trvalý pobyt. Podľa portálu Plus 7 dní si športovec tento byt kúpil v júni 2020 sám, čo znamená, že po rozchode zrejme nemuseli riešiť finančné vyrovnanie. Okrem toho si mal pred dvoma mesiacmi zaobstarať aj bývanie v Dubaji.

Sme však zvyknutí, že Emma si snaží súkromie chrániť a inak tomu nie je ani teraz. „Nemám potrebu vyjadrovať sa o svojom súkromí,“ povedala denníku Plus 7 dní. Rozchod však nepoprela.

„Ponáhľam sa na stretnutie, nemám čas. A ako vravím, o svojom súkromí nemám potrebu baviť sa verejne,“ dodala ešte v okamihu, keď ju redakcia zastihla pred jej obydlím. Tiež ich upozorňovala, že si neželá, aby boli zverejnené fotky spred paneláku, v ktorom teraz býva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna)

Emmu sme sa pokúšali kontaktovať aj my a žiadali sme ju o vyjadrenie, no doposiaľ sme od nej nedostali odpoveď. Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: Plus 7 dní

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News