Speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo patria k najobľúbenejším a najkrajším párom slovenského šoubiznisu. Svoju lásku a vzájomnú podporu neskrývajú ani na sociálnych sieťach. Vo vzťahu sú od roku 2019, no zdá sa, že sa poznajú celú večnosť. Aj preto sa nestránia veľkým spoločným rozhodnutiam.

Filip a Emma majú medzi sebou síce 10 ročný rozdiel, no to nehrá v láske žiadnu rolu. Keď si dvaja ľudia rozumejú a sú nastavení na tej istej vlne, je to výhra. Spoločne trávia takmer všetok svoj voľný čas a často práve na Ibize, ktorá sa im zrejme stala prechodným domovom.

Len nedávno fanúšikov zmiatli indíciou, že už z nich možno nie je „iba“ pár, ale manželia. Môže za to komentár, ktorý Filip napísal pod fotku svojej lásky: „Neskutočné, koho mám za manželku ja.

Spoločným domovom však už čoskoro budú zrejme nazývať aj úplne nové miesto. I keď si dvojica spoločné bývanie už vyskúšala, o čom svedčia mnohé príspevky z karanténnych čias, zdá sa, že ich čaká ďalší veľký spoločný krok.

Filip totiž na svojej sociálnej sieti zdieľal fotku z bytu, ktorý sa nachádza pri bratislavskom Kostole sv. Alžbety, známom aj ako Modrý kostolík. Pod ňou sa objavil aj komentár „Vitaj sused“, čo značí, že pôjde o jeho nové bývanie. A keďže je na fotke označená aj Emma, je jasné, že zamilovaný pár čaká nová životná etapa.

Okrem Emmy je na fotke označený aj profil architekta, ktorý pridal vizualizáciu bytu s popisom „PRI MODROM KOSTOLÍKU“, ktorú srdiečkom okomentoval samotný Filip. Takto bude zrejme vyzerať ich nové bývanie. Páči sa ti?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.