Instagram/donda_kawa, Instagram/peterzakovic, Instagram/tvmarkizaofficial

Herečka Dominika Kavaschová sa v piatok na svojom Instagrame podelila s nepríjemnou záležitosťou. Medzi správami si našla vyhrážky týkajúce sa toho, že anonym od nej žiada peniaze. V opačnom prípade zverejní jej intímne fotky, o ktorých ani netušila, že ich kedysi nafotila.

Po jej priznaní sa s podobnou situáciou priznali aj ďalšie známe Slovenky. Veľmi prekvapivou je Zdena Studenková, ktorá patrí k najznámejším slovenským herečkám. Prostredníctvom videa zverejneného na facebookovom profile jej partnera Braňa Kostku sa prihovorila ľuďom, aby si dávali pozor.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„Ja som dostala tiež niekoľko takýchto výhražných mailov, aby som zaplatila nejakú sumu. Nie som si vôbec vedomá toho, že by niekto mohol mať nejaké moje fotografie, ktoré by boli takého druhu, ako spomínala Dominika,“ uviedla Studenková v úvode videa.

„Napriek tomu si myslím, že je hrozné, že ten človek si dovolí skúšať to povedzme aj na mňa a si myslí, že som taká hlúpa. Pridávam sa k tomu, čo povedala Dominika a vyzývam ľudí, aby boli obozretní a dávali si pozor, čo si nahrávajú a čo zdieľajú,“ dodala na záver a určite svojimi tvrdeniami mnohých prekvapila.

Kým pri Dominike a pani Studenkovej to ostalo len pri vyhrážkach, speváčka Emma Drobná také šťastie nemala. Jej intímne fotografie už stihli uniknúť a ona bola nútená urobiť rázne rozhodnutie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News