Emma Drobná a Filip Šebo
Instagram/emmadrobna, Instagram/sebofilip

Známa slovenská speváčka Emma Drobná randí s exfutbalistom Filipom Šebom už viac ako 3 roky. A teraz Novému času dovolila nahliadnuť do ich súkromia a otvorene prehovorila o svadbe a dieťati. 

Patria medzi najkrajšie páry slovenského šoubiznisu. Už niekoľkokrát sa hovorilo, že posunuli vzťah na vyššiu úroveň. Dokonca sa šuškalo, že sa tajne vzali, čo ale nepotvrdili.

Samotná víťazka 4. série speváckej súťaže SuperStar teraz ale prehovorila o tom, že to s Filipom predsa len majú v pláne, no zatiaľ to neriešia. A takisto chcú aj dieťa.

Emma Drobná a Filip Šebo
zdroj: Instagram/emmadrobna

Emma Drobná prekvapila slovami o svadbe

Pred niekoľkými dňami Fero Mikloško organizoval exkluzívnu módnu prehliadku a nesmela tam chýbať ani módna diva Emma Drobná, ktorá má s týmto elitným návrhárom veľmi dobrý vzťah.

Na pretras sa tam okrem jej vzťahu s Mikloškom a k jeho kúskom dostalo aj jej súkromie, ktoré si zvykne strážiť. Teraz ale prekvapila slovami o svadbe. Kedy bude?

„To je vo hviezdach. Nikam sa nehrnieme. Asi to momentálne vôbec ani neriešime, takže iba si užívame každý jeden deň, ako sa dá,“ povedala speváčka a doplnila, že teraz sa hlavne sústredí na svoje pracovné povinnosti.

Je v pláne aj bábätko?

Keďže jej partner Filip musel odísť na Ibizu kvôli príprave na ďalšiu triatlonovú sezónu, Emma na módnu prehliadku zobrala budúcu svokru a švagrinú. Tá má dieťa, s ktorým má známa SuperStaristka dobrý vzťah. Na vlastné sa však ešte necíti pripravená.

„Ani toto neriešim. Samozrejme, že niekedy v budúcnosti to riešiť pravdepodobne budem. Ale veľmi si užívam to, že je to vlastne Matina dcérenka a mám ju strašne rada. Veľmi si to užívam, baví ma to. Hráme sa, smejeme sa…“ prezradila.

Emma Drobná a Filip Šebo
zdroj: Instagram/emmadrobna

„Veľmi ma to baví a myslím, že si rozumieme, to je na tom veľmi krásne. Takže, samozrejme, že niekedy možno mám takú myšlienku, že veď to zvládnem. Ale tak necítim sa ešte úplne stopercentne pripravená a chcem sa trošku ešte venovať kariére predtým,“ dodala na záver Emma Drobná.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News