Emma Drobná
Instagram/letsdance.markiza/sebofilip

Krásna speváčka Emma Drobná v rozhovore pre Markízu prehovorila o údajnom rozchode s Filipom Šebom. Jej reakcia odpovedala na všetky otázky. 

Emma Drobná je víťazkou štvrtej série speváckej šou SuperStar, ktorá bola odvysielaná v roku 2015.

Odvtedy sa toho v živote krásky z Nového Mesta nad Váhom zmenilo veľmi veľa. Je z nej úspešná speváčka, ktorej tvár sa už dokonca objavila aj na billboarde svetoznámej križovatky Times Square. Okrem toho je aj modelka a influencerka, ktorú na Instagrame sleduje už takmer 200-tisíc fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna)

Na svoj profil však Emma Drobná pomerne často pridávala aj príspevky s priateľom Filipom Šebom. Napriek tomu, že medzi nimi bola 10-ročná veková bariéra, dokazovali, že to v láske nie je žiaden problém. Patrili medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu a speváčka dokonca minulý rok prehovorila aj o svadbe a spoločnom dieťati.

Čo Emma Drobná povedala o údajnom rozchode so Šebom?

Pred pár dňami prišiel šok, keď na povrch vyšlo, že Emma a Filip sa údajne rozišli. Pre Plus 7 dní to mal uviesť nemenovaný zdroj z okolia páru a potvrdiť to malo vraj aj niekoľko dôkazov. Samotná speváčka sa k tomu však nechce vyjadrovať.

„Nemám potrebu vyjadrovať sa o svojom súkromí,“ povedala vtedy redakcii denníka Plus 7 dní. Emmu sme o vyjadrenie žiadali aj my, no doposiaľ sme od nej nedostali odpoveď.

Svoje o údajnom rozchode povedala aj po treťom kole šou Let’s Dance 9, kde si bola výkony súťažiacich vychutnať v hľadisku a v roku 2017 tam aj sama účinkovala. „Čo bulvár napísal, napísal. Ale ja sa k tomu nepotrebujem vyjadrovať ďalej,“ zopakovala Emma Drobná s úsmevom aj v rozhovore pre Markízu.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News