Emma Drobná

Zdá sa, že toto je pre ňu úžasný vianočný darček! Slovenská speváčka Emma Drobná sa na svojom Instagrame pochválila veľkou novinkou. Ako jednej z mála sa jej podarilo dostať na miesto, po ktorom túžia mnohí hudobníci a interpreti. Skvelá reklama pre Slovensko!

28-ročná víťazka šou SuperStar z roku 2015 sa môže radovať. Krásna a talentovaná Emma sa po súťaži nestiahla do úzadia a na svojej kariére tvrdo pracuje. Vďaka tomu patrí k našim top speváčkam, pričom uznanie sa jej teraz dostalo aj v samotnom New Yorku.

Emma Drobná
zdroj: Instagram/emmadrobna

Emma Drobná na najznámejšej križovatke sveta

Emma už 3 roky tvorí pár s bývalým slovenským futbalistom Filipom Šebom. Vzájomne sa podporujú nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Teraz môže byť športovec na svoju polovičku mimoriadne hrdý. Na Times Square v New Yorku sa objavil billboard streamovacej služby, ktorý si vybral Emmu v tento mesiac ako českú a slovenskú tvár kampane Equal.

Tento projekt bojuje za rovnaké podmienky mužov a žien v hudobnom priemysle. Emma pritom nie je prvá, ktorá sa na tomto billboarde objavila. V lete mala tú česť aj speváčka SIMA. „Vianočný zázrak. Prvýkrát som v New Yorku,“ napísala k fotke z ulice Emma, ktorá nezabudla pridať aj poďakovanie.

Zdroj: Instagram/emmadrobna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News