unsplash.com

Sú slobodné a presne vedia, čo od života môžu očakávať. Nerobia zo seba obeť a vedia, že aký život si zariadia, taký budú mať. Neuspokoja sa vo svojom živote s niečim menším než s radosťou, láskou a nikým sa nenechajú vydierať. Aj keď majú vnútorné problémy, snažia sa ich riešiť a neskrývať ich. Nemajú problém požiadať o pomoc. Kto sú tieto silné ženy?

Ako by si definovala silnú ženu? Poznáš nejakú? Si ňou ty alebo je to len mýtická bytosť? Ťažko povedať, no ja si myslím, že silné ženy existujú. Nie sú dokonalé, no sú silné a svoj život si vážia. Prežívajú všetky okamihy, ktoré sú vzácne, zo zlých skúsenosti sa chcú vždy poučiť a zobrať si to najpodstatnejšie.

Silné ženy zo seba nerobia obeť a nehľadajú chybu v druhých. Vždy sú to oni, ktoré a zamyslia nad tým, čo robia zle a či sú práve oni na vine. Nesnažia sa veci vnímať jednotvárne a vždy si vypočujú aj druhú stranu.

zdroj: unsplash.com

Sú autentické a vždy keď majú strach, dajú to najavo. Ak sa cítia zúfalo, riešia to a netrápia sa zbytočne ak vidia, že to nemá zmysel. Vždy jasne dávajú najavo, ako sa cítia a nikdy neriešia druhých ľudí. Rešpektujú svoje telo, svoju povahu a vnímajú to, aké sú. Nesnažia sa zbytočne na seba upozorniť a rešpektujú sa.

Ak sa pre niečo rozhodnú, idú si za tým, no nie cez mŕtvoly. Sú sebestačné, no zbožňujú byť v úprimnom a zdravom vzťahu. Chcú sa spoznávať, sú samé sebou a veria si. Nesnažia sa nikoho zhodiť a vždy sú ochotné pomôcť. Neboja sa výziev a milujú nové príležitosti.

V čom však silné ženy zaostávajú? Že si málokedy uvedomujú, aké sú silné. Že si málokedy uvedomujú, že sú skvelé osoby a často o sebe pochybujú. Že večne veria tomu, že dokážu oveľa viac, než si myslia. Že občas nevidia tú krásu, ktorú na nich vidia iní ľudia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife