Pexels/Jonathan Borba

Keď sa zamiluješ do hlbokej ženy, nemôžeš očakávať krátkodobý vzťah. Tento vzťah ti vydrží nastálo. Hlboká žena na tebe nebude závislá, pretože vie, že priestor potrebuje každý. Bude na sebe pracovať a nikdy nebude pyšná. Nezískaš ju v spálni hneď, má svoju hodnotu a tak ťa nechá čakať. Hlboká žena vie, že na dobré veci sa oplatí počkať.

Bude pre teba tou pravou. Neuvidíš ju nešťastnú, pretože táto žena vie oceniť aj maličkosti. Nebude sa trápiť pre to, čo nemá, bude vďačná za to, čo všetko má a čo všetko dosiahla.

Prosím, nezamiluj sa do hlbokej ženy, ak nie si pripravený. Zbytočne by si jej zlomil srdce a nechal by si ísť ženu, ktorú už nikdy nebudeš mať.

Zamiluj sa do nej vtedy, keď budeš pripravený. Keď budeš naozaj cítiť, že teraz je čas. Hlboká žena vie, že každý potrebuje čas a má veľa trpezlivosti. Nebude na teba tlačiť, bude čakať a popritom si bude vytvárať život, ktorý chce žiť.

Zamiluj sa do nej, pretože ona nepotrebuje k životu drahé veci, luxusný dom a auto. Nepotrebuje peniaze na to, aby bola šťastná. Vie si ich zarobiť, no stačí jej to, čo má. Pokiaľ sa nájde niekto, kto ju bude milovať, vtedy sa bude cítiť šťastne a vďačne.

Hlboká žena vie oceniť to, čo druhé ženy nevedia. Vidí maličkosti, ktoré ostatní prehliadajú a nevidia. Miluje ľudí tak, že sa pri nej nikto nemôže cítiť nemilovaný.

Keď budeš pripravený a zamiluješ sa do nej, nikdy ju nenechaj ísť. Staraj sa o ňu, dokazuj jej svoju lásku a nikdy jej nedaj pocítiť, že ti tá hĺbka prekáža. Zamiluj sa do nej a daj jej lásku celého sveta. Ona ti nikde neujde – keď pri tebe nájde pravú lásku, domov a rodinu, budeš ju mať navždy. Hlboká žena je taká. Má správne nastavené hodnoty a priority. Nevzdáva sa len tak ľahko a o všetko bojuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating