Instagram/jonathancontinente
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Niektorí muži nemajú slušné vychovanie. Myslia si o sebe, akí sú úžasní, no v podstatne sú necitliví, nevychovaní, namyslení a drzí. Dívajú sa len na seba, vôbec sa nestarajú o to, že majú frajerku, ktorá túži po láske.

Práve takýto chlapi robia v posteli tieto veci, no nemali by ich robiť. Žiadny správny chlap ich nerobí, ak to má v hlave v poriadku.

Nemal by na ženu nadávať

Je prirodzené, že mužovi často unikne nadávka z úst. Či už je to pri práci, v spoločnosti kamarátov, v bare na pive alebo keď sa mu niečo nepodarí. Avšak, nadávky nepatria žene. Tým by len ukázal, že mu na nej nezáleží a ona by sa cítila zle. Do postele patria iné slovíčka, či vety.

Nemal by všetko skončiť rýchlo

O tom milovanie nie je. Rýchlo sa dá skončiť s*x na jednu noc, pretože ten má byť (v mnohých prípadoch) rýchly, surový a drsný. Avšak, keď sa partner miluje so svojou partnerkou, mal by jej dopriať toľko času, koľko naozaj potrebuje. Aby z toho mala zážitok aj ona, nie iba on.

Mal by sa vyhnúť milovaniu bez predohry

Bod, ktorý súvisí s predchádzajúcim. Nežné pohlavie potrebuje na prípravu trošku viac času, než chlap. Mal by sa vyhnúť tomu, že sa na to vrhnú bez predohry. Obaja to môžu neskôr ľutovať, pretože to nemusí bolieť len ženu, ale aj muža.

Nemal by rozprávať o svojich bývalých

Rozprávanie o bývalých v posteli počas milovania je naozaj tabu. Ešte horšie je, kebyže partner začne súčasnú partnerku s bývalou porovnávať. Hoci by sa mal cítiť zle on, pretože tak ukázal svoju drzú stránku, väčšinou sa cíti zle partnerka. Toto je naozaj jedno veľké nie.

Nemal by komentovať postavu ženy v zlom svetle

Samozrejme, pekná baba nemusí mať postavu modelky. Avšak, to nič nemení na tom, že pre svojho partnera by mala byť najkrajšia. Áno, má väčšie brucho, keď sa naje, nemá vyrysované svaly a jej nohy sú možno trošku trasľavé. Na toto by však muž pri intímnych hrách nemal poukazovať.

Mal by sa vyhnúť neporiadku v posteli

Ukážkový priateľ by tam nemal mať žiadne zvyšky jedla, spodnú bielizeň po inej žene, plyšové hračky alebo otvorené či dopité plechovky piva. Pokiaľ chce zaujať ženu, poriadok by mal byť na prvom mieste.

Mal by brať ohľad aj na partnerku, nie iba na seba

Nemal by byť sebecký. Napríklad by nemal vyzliekať len ženu, zatiaľ čo on bude mať iba rozopnuté nohavice, nemal by so ženou „zametať“ tak, ako sa jemu páči a jej sa na nič neopýtať, nemal by to ukončiť a bezducho odísť. Správny muž robí všetko na 100 %.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating