Buď viac stotožnená so svojim charakterom, ako s tvojou reputáciou a záujmom o teba. Ak chceš dosiahnuť niečo veľké a bude ťa to tešiť bez toho, aby ťa niekto pochválil, je to skutočné šťastie. Rob to, čo ti dáva víziu, čo ťa teší a čo z teba robí spokojnú osobu. Všetko je o výbere a o rozhodnutí. 

Jedného dňa si uvedomíš, že šťastie nezávisí od tvojej práce, získaného titulu alebo od toho, že si bola v nejakom vzťahu. Šťastie nebolo nikdy o tom, že si neustále dokazuješ, aká si skvelá, úspešná, atraktívna a ako ťa ľudia zbožňujú.

Jedného dňa si uvedomíš, že šťastie je o hľadaní a nájdení, je o vôli, radosti a nádeji, ktorú v sebe máš. Je to o nasledovaní svojho srdca a o plnení si akýchkoľvek snov. Je to o počúvaní samej seba a o sebaláske. Je to o prebdeným nociach, o výzvach a o ceste za šťastím. Toto šťastie nebolo o iných ľuďoch, bolo len o tebe. Vždy len o tebe.

Mať dobrý „mindset“ a dobrú voľbu ti môže naozaj zmeniť život. Chce to len pevnú vôľu a zotrvanie. Nemusíš si plánovať veľké veci, rob malé veci s radosťou a potom zistíš, čo je tvojim cieľom. No ver mi, že sa nemusíš neustále naháňať a dokazovať si niečo. 

Povedz „áno“ novým dobrodružstvám váž slová, ktoré hovoríš. Jedného dňa ti budú veci, ktoré si musela urobiť, ľudia, ktorí odišli a momenty, ktoré sa ti stali, budú dávať zmysel a ty sa len pousmeješ. Pochopíš, že všetko je súčasťou života a ty si to potrebovala zažiť.

Všetko bude dobré. No musíš preto aj ty niečo urobiť. Či už je to zmena prostredia, ľudí, sebaláska alebo splnený sen, tvoj život je výsledkom tvojich rozhodnutí a je len na tebe, ako sa k tomu postavíš a čo z toho vyťažíš.

Zotrvaj a ver, že bude dobre.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.