thoughtcatalog.com

Silná žena miluje tak, ako keď príde ticho po búrke. Jej láska je veľmi opatrná, pretože si chce zachovať svoju nezávislosť. Je presvedčená o tom, že nepotrebuje muža na to, aby jej všetko platil a pozýval ju na drahé večere. No pomaly sa do neho zamiluje, búra všetky steny, ktoré okolo seba postavila a necháva ho, aby ju aj on miloval.

Silná žena miluje s neuveriteľnou rezervou. Miluje však aj s veľkou vášňou. Niekedy sa však bojí, že sa znovu popáli. Neustále však objavuje svoju schopnosť cítiť lásku. Jej láska udrie mužovi presne do stredu srdca a zapáli v ňom novú nádej. 

Silná žena miluje samostatne. Miluje z diaľky a necháva veciam priestor. Usiluje sa o slobodu, no zároveň nechce byť už viac sama. Obdivuje muža, no nepotrebuje ho a vie sa o seba postarať. Plní si sny a pracuje na svojej vysnívanej práci. Nechce túžiť po svojej „osudovej láske“, namiesto toho hľadá muža, ktorý ju bude iba dopĺňať, ktorý jej bude rozumieť. Ktorý bude pri nej, keď sa mu bude môcť vyplakať na ramene.

Silná žena miluje tak, akoby jej srdce nebolo nikdy zlomené. Miluje takou silou, ktorú nedokážeš pochopiť. Jej sila lásky dokáže mužovi, aby mu nedovolila nechať ju ísť. Jej láska mu dokáže, že je to tá správna žena, že jej nikdy nemôže ublížiť.

Jej zlomené srdce sa pri tom správnom mužovi scelí a ich láska vydrží všetko.

Silná žena totiž miluje z celého srdca. Ignoruje minulosť, ktorá ju nechala zlomenú. Nikdy nezanedbáva budúcnosť. Miluje vášnivo, odmieta však to, aby jej muž zobral hlavu a myseľ. Silná žena miluje tak, aby si zachovala seba samú a mala rešpekt pred všetkým, čo sa deje. Silná žena miluje tak veľmi, že obmäkčí srdce každému, kto jej dá pocit, že je milovaná.

Silná žena miluje šialene. 

Prosím, ak sa do nej zamiluješ, naozaj ju nikdy nenechaj ísť. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating