unsplash.com

Letná láska sa môže ľahko usmiať na každého z nás, ale podľa horoskopu sa tak nestane každému znameniu. 

Znamenia, ktorým sa letná láska prihodí už v máji, ju zažijú až desaťnásobne vzrušujúcejšie, romanticky a veľmi intenzívne. 

Ak sa pozrieme na všetko podrobnejšie, zistíme, že práve v máji bude mať romantický mesiac šesť znamení. Prinášam ti znamenia, o ktorých sa predpokladá, že nájdu pravú lásku: 

Panna

Panna sa v máji bude cítiť skutočne ako ohňostroj lásky, pretože spomedzi všetkých znamení bude najviac ovplyvnená. To, ako prežije letnú lásku bude mať vplyv na jej celý život. Panna sa môže pripraviť na lásku a dobrodružstvo, pretože iba to priťahujú dobrí ľudia.

Strelec

Ak patríš k strelcom a uvažovala si nad tým, kedy stretneš svoju lásku, máj bude tým pravým mesiacom. Bude zároveň aj tým mesiacom, kedy svoju lásku oficiálne predstavíš rodine a priateľom, budeš chcieť, aby každý videl, aká si konečne šťastná.

Blíženci

Ak si práve prechádzaš pochmúrnym obdobím, všetko sa pre teba tento mesiac skončí. Stráviš horúce letné večery vonku so svojím novým objavom a budeš sa tešiť zo života. Vyčistíš si hlavu a prídeš na iné myšlienky.

Ryby

Tvoj život bol v poslednom čase v nerovnováhe. V máji by sa malo všetko vyrovnať, dáš svoj vzťah na prvé miesto a popracuješ na ňom. Ak si nezadaná, môžeš si vychutnať prechádzky večer po meste a možno objavíš aj svoju lásku.

Býk

Tento rok, hlavne prichádzajúce leto, ti bude priať. Inšpiruješ sa všetkým naokolo a budeš považovať máj za tvorivý. Nájdeš spôsob, akým vykúzliť pre svojho partnera darček a ak si nezadná, vymyslíš ako kreatívne a zaujímavo niekoho zbaliť.

Škorpión

Možno si v poslednej dobe mala pochybnosti o všetkom, čo si robila. No nezúfaj, prišiel máj a s ním aj šance všetko napraviť. Vyber si spôsob, ktorý ti bude vyhovovať a hľadaj lásku svojho života práve v tento mesiac.

 

Zdroj: bustle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating