Nie všetky ženy sú silné a nezávislé. Niektoré potrebujú pocit bezpečia a istoty, inak sa nevedia pohnúť z miesta. Môže na to mať vplyv aj ich znamenie. 

Medzi tie najsamostatnejšie a najsilnejšie ženy patria práve tieto znamenia. Môžeš sa od nich toho veľa naučiť.

Blíženci

Možno si myslíš, že táto žena je rozpoltená a nevie, kde jej hlava stojí. Napriek tomu je silná a vie si stáť za svojím názorom (aj keď sa často mení). Prežila ťažké detstvo, preto si vie zarobiť a mať financie pod kontrolou. Muža k životu nepotrebuje, pretože všetko zvládne sama.

Keď sa však osudovo zamiluje, dokáže sa pre chlapa celá obetovať. Neznamená pre ňu celý vesmír, pretože chápe, že o tom vzťah nemá byť. Stále má svoju voľnosť, prácu a financie. So spoločným účtom po svadbe nesúhlasí.

Panna

Táto žena je veľmi praktická. Z časti aj preto, že už od detstva musela počúvať a upratovať. Hoci to nebola správna výchova, vďaka tomu je dnes silná a sebestačná. Nevadí jej byť single, pretože vie, že všetko príde v správny čas. Vie si zachovať pokoj a je zodpovedná na 100 %. Nikto sa jej nebojí a každý jej dôveruje.

Keď si raz nájde muža, bude verná, milujúca a oddaná. Na chlapa netlačí, nemusí sa s ním stretávať každý deň a chápe, že aj on má vlastné hobby, ktorému sa rád venuje.

Ryby

Citlivá žena v tomto znamení toho prežila veľa. Život ju naučil byť silnou, preto sa nebojí za svoje názory pobiť a verejne ich vyhlasovať. Taktiež je nezávislou a nemusí čakať na priateľa, kým donesie domov výplatu. Všetko si vie zaplatiť sama a na čo nemá peniaze, to nepotrebuje. Celý život ju robí šťastnou to, keď môže niekomu druhému urobiť radosť. Vďaka tomu má okolo seba len tých najlepších ľudí.

Pokiaľ je Ryba vo vzťahu, nedokáže byť na mužovi závislá, ako niektoré ženy. Účty v reštauráciách a baroch najradšej platí na polovicu, darčeky od neho neprijíma a taktiež chce, aby spolu netrávili každú minútu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.