Keď sa povie silná a ambiciózna žena, akú ženu si predstavíš? Dámu, ktorá je političkou alebo riaditeľkou veľkej firmy? Matku, ktorá dokáže sama uživiť svoje deti popri práci? Snaha naplniť svoje ciele je skrytá v každej. No iba tie najsilnejšie ženy sa vyznačujú týmito vlastnosťami.

Nikdy sa nevzdáva

Keď si táto žena dá cieľ, ide si za ním. Nebojí sa prekážok, ani pádov – nezastavia ju. Vie, že keď bude makať, svoje sny si splní.

Nebojí sa požiadať o pomoc

Vie, že nie je hanba priznať, že jej niečo nejde, že potrebuje pomoc. Vďaka tomu, že sa o ňu nebojí požiadať sa môže posúvať vpred. Jej sila spočíva v tom, že pozná aj svoje slabé stránky.

Vo vzťahoch nehrá žiadne hry

Nebavia ju detinské naťahovačky a nekonečné flirtovanie, ktoré nikam nevedie. Buď miluje alebo nie. Buď ju druhá strana chce alebo nie.

Vyberá si silných partnerov

Po svojom boku chce mať partnera, ktorý sa jej minimálne vyrovná. Netúži po lenivých povaľačoch. Chce muža, s ktorým bude zohraný tím, ktorý ju bude motivovať a inšpirovať.

Nikdy sa nenudí

Nenávidí sedieť na zadku. Stále potrebuje niečo robiť, venovať sa sebe či svojmu okoliu. Rada si hľadá nové koníčky a posúva sa aj v sebarozvoji.

Miluje hlboké konverzácie

Ak sa s niekým rozpráva, má to cenu iba ak ide o podnetný rozhovor. Nerada plytvá rečami, ktoré nemajú význam, neznáša bezduché frázy a ľudí, ktorí jej nemajú čo zaujímavé predať.

Nemá hlavu v oblakoch

Má svoje sny a ciele, ale nežije iba tým, že na ne bude po večeroch myslieť. Vie, že musí pre ne aj niečo urobiť a nikto iný to za ňu nespraví. Veci, po ktorých túži nepadnú z neba, musí si ich svojou prácou vybojovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.