Dostať ťa z hlavy je nemožné. Nech skúšam čokoľvek, stále si tam. Nech robím čokoľvek, nech sa snažím myslieť na čokoľvek iné, stále moje myšlienky smerujú k tebe. Zrejme som si na teba zvykla až priveľmi. Ráno sa budím a ty si hneď moja prvá myšlienka. Chcem vedieť ako sa máš, či ťa nič netrápi, či ťa nič nebolí, či si v poriadku. Celý deň sa strácam v kolotoči myšlienok, ktoré sú o len tebe. Stál si sa mojou závislosťou.

Opäť večer, keď sa ukladám k spánku, si v mojej hlave. Zaujíma ma, aký si mal deň, či ti dnes niečo vyčarilo úsmev na tvári, a či ťa naopak niečo sklamalo. Nerada vidím, ak si smutný. Premýšľam nad tebou a nad nami. Nad tým, aké je skvelé a úžasné milovať a byť milovaný. Mali sme šťastie, že sme sa našli, a snáď zostaneme spolu už navždy.

Sľubujem, že budeš moja prvá myšlienka ráno a posledná večer. Budem sa zaujímať o teba vždy, aj keď nie vždy, to budeš vedieť. Budem ti pomáhať, povzbudzovať ťa a to aj v časoch, keď o to nebudeš stáť. To všetko, pretože ťa poznám už natoľko, že viem, že o to stojíš vždy, len niekedy máš problém priznať si, čo skutočne chceš. A ja ťa budem milovať navždy, lebo nie si len v mojej mysli, ale aj v mojom srdci. Si tak hlboko vrytý ako nikto predtým…

Ja tu zostanem po tvojom boku aj v časoch, keď to bude ťažké, aj vtedy, keď toho nebudeš vôbec hodný. Pretože nič nemôže byť horšie ako život bez teba. My dvaja spolu zvládneme akúkoľvek prekážku. Ak budeme k sebe úprimní ako doteraz a zamilovaní stále rovnako, nie je dôvod, prečo to vzdať. A ty budeš tá jediná osoba, s ktorou to ja nikdy nevzdám. Budem si ťa vážiť tak, ako to robíš ty so mnou. Lebo ja viem, že to myslíš vážne. Je na čase nechať ísť všetky tie chyby z minulosti a užívať si to, že sme tu, teraz a spolu. Len my dvaja. Na všetko, čo život ponúka. Na lásku, na radosť, na nešťastie aj na slzy. Nech sa nám už do cesty postaví čokoľvek, zvládneme to. Spolu to zvládneme vždy! Lebo naša láska je odpoveďou na všetko.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.