instagram/megantaylormorrison

Bola zasnúbená s dlhoročným partnerom, mesiace plánovala svadbu, no tesne pred dňom “D” dostala kopačky. Meg Taylor Morrison z Atlanty, ale svoj vysnívaný deň nezrušila a svadba sa nakoniec konala. Vzala si však samú seba ako akt sebalásky.

Dlhé mesiace plánovala svoju vysnívanú svadbu, ktorá sa mala konať na Halloween. Vždy po tom túžila a keď ju dlhoročný priateľ požiadal o ruku, všetko vyzeralo dokonale. Iba 4 mesiace pred tým, než si mali povedať áno, ostala sama. Po tom, čo sa dopočula, že si človek môže vziať aj seba samého, si 35-ročná Meg povedala, že nič sa rušiť nebude.

Na obrade, pri ktorom nechýbala rodina a najbližší priatelia sama sebe sľúbila večnú lásku. Nechýbali krásne šaty, svadobná torta, jedlo, hudba ani diamantový prsteň, ktorý si sama darovala.

Meg priznala, že sa najprv bála, aby si  nej ľudia nemysleli, že je egoistická, no jej najbližší to vzali v pohode a ona to pre seba spravila, aby si sľúbila, že vždy bude myslieť na vlastné šťastie. Dokonca dostala aj svadobné dary, čo považuje za podporu v tejto veci.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News