Shawn Mendes
Instagram/shawnmendes, Instagram/idreamofcabello

Celosvetovo známy spevák a lámač ženských sŕdc je vraj opäť zamilovaný. Po rozchode s Camilou Cabello Shawn Mendes údajne našiel lásku v náručí 51-ročnej chiropraktičky Jocelyny Mirandy. Paparazzi ich prichytili rovno pred domom speváka. Píše o tom aj magazín Daily Mail.

Shawn Mendes a Camila Cabello pred časom patrili medzi najkrajšie páry svetového šoubiznisu. Zdalo sa, že sú vo vzťahu šťastní a len tak niečo ich nerozdelí. Dokonca naspievali aj zopár spoločných piesní. A práve preto nás o pár mesiacov šokoval ich rozchod. Napriek tomu chceli zostať najlepšími priateľmi a naďalej mali k sebe blízko.

Shawn Mendes a Camila Cabello
zdroj: Instagram/katherine_.mendes

Po čase sa však začalo špekulovať o tom, že speváčka sa už stihla posunúť a tvorí pár so spoluzakladateľom zoznamky Lox Club, Austinom Kevitchom. Doposiaľ sa ale nevedelo o žiadnej žene v živote jej expartnera.

Shawn Mendes vraj našiel lásku

24-ročný spevák bol v nedeľu videný, ako prichádza do svojho domu v západnom Hollywoode v Kalifornii. Vchádzal doň spoločne so svojou dlhoročnou chiropraktičkou, 51-ročnou doktorkou Jocelyne Mirandou.

Podnecuje to klebety, ktoré sa Amerikou šíria už niekoľko mesiacov. Dvojica totiž spolu už bola spozorovaná na niekoľkých spoločných výletoch, vrátane návštevy farmárskeho trhu.

Shawn vošiel so svojou novou údajnou partnerkou do domu, pričom známa chiropraktička celebrít mala cez plece prehodenú veľkú kabelku. Daily Mail diskutuje o tom, že sa do nej mohlo zmestiť dostatok oblečenia, ktoré by jej mohli vystačiť na celú noc.

Shawn Mendes s novou partnerkou
zdroj: Instagram/thehollywoodpipeline

Čo si o tomto celom myslíš ty? Zabudol už Shawn na Camilu a randí s chiropraktičkou?

Zdroj: Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News