Začalo to spoluprácou na spoločnej skladbe, pokračovalo dokonalým vzťahom, no teraz je všetkému koniec. Camila Cabello a Shawn Mendes ohlásili, že sa po dvoch rokoch rozchádzajú. 

Po vydaní piesne „Señorita“ si viacerí fanúšikovia priali, aby sa dvojica spevákov dala dokopy. Chvíľu trvalo, kým sa rozhodli vyjsť s pravdou von, no v septembri roku 2019 priznali, že tvoria naozaj pár. Všetko vyzeralo priam ukážkovo, pretože okrem partnerov boli aj výbornými priateľmi, ktorí si rozumeli.

24-ročná Camila Cabello na Instagrame prekvapila fanúšikov, keď zdieľala informáciu o tom, že sa s 23-ročným Shawnom rozišla. „Ahojte, kamaráti. Rozhodli sme sa ukončiť náš romantický vzťah, ale naša láska k sebe ako k ľuďom je silnejšia než čokoľvek iné. Začali sme náš vzťah ako najlepší priatelia a ako najlepší priatelia budeme aj pokračovať. Vážime si vašu podporu od začiatku a ideme ďalej. Camila a Shawn,“ napísala speváčka vo svojom príbehu.

zdroj: Instagram/camila_cabello

Fanúšikovia takúto správu určite nečakali, no neostáva nám nič iné, len sa s tým zmieriť, Camile a Shawnovi popriať veľa šťastia a tešiť sa na novinky, ktoré vo svojom živote ďalej prežijú. Veľmi im to spolu pristalo, no je lepšie ukončiť vzťah v dobrom, než ho zbytočne naťahovať, a potom sa už nikdy nestretnúť.

Prekvapila ťa informácia o ich rozchode?

Camila a Shawn boli doslova ukážkovým párom

Spomínaš si ešte na ich spoločnú skladbu?

Zdroj: Instagram/camila_cabello

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.