Pexels/Andrea Piacquadio

Aj keď niektorí chlapi vyzerajú na prvý pohľad ako stelesnenie dokonalosti a v živote by ti nenapadlo, že by ti mohli ublížiť, mala by si spozornieť. Takíto niekedy bývajú najhorší a jediné, čo ťa po randení s nimi čaká, je sklamanie. 

Ak máš zálusk na chalana, ktorý patrí do jednej z týchto šiestich skupín, naozaj by si mala byť opatrná. Nechceme, aby si sa zbytočne sklamala a určite to nechceš ani ty sama. Od týchto 6 typov chlapov radšej ruky preč.

Ten, ktorý ti nedopraje úspech

Vážne by si chcela byť s niekým, pri kom by si nemohla rásť a nemohla by si sa posúvať vpred? Ak ti bráni v úspechu a ťahá ťa so sebou ku dnu, je ti snáď jasné, že šťastný a naplnený život ťa s ním čakať nemôže. Možno na teba len žiarli, pretože si úspešnejšia ako on a nedokáže to zniesť, tak bude robiť všetko pre to, aby ti tvoje šťastie prekazil.

Ten, ktorý ťa neustále kontroluje

Nie len my ženy dokážeme byť stíhačky. Vedia to aj muži. Ak bude kontrolovať každý tvoj krok, bude ti liezť do mobilu alebo sa ťa opýta na každého muža, ktorý ti dal na fotke lajk, nevyzerá to dobre. Toto môže vyústiť do chorobnej žiarlivosti a zakazovaniu.

Ten, ktorý ťa len využíva

Je s tebou len preto, pretože mu to vyhovuje? Urobíš za neho všetku prácu, ešte mu kúpiš aj obed a nebodaj iné veci. Alebo zneužíva tvoju dobrotu a starostlivosť a urobil si z teba druhú mamu, ktorá sa o neho bude starať. Takto by si určite nechcela dopadnúť.

Ten, ktorý k tebe nie je úprimný

Úprimnosť je vo vzťahu veľmi dôležitá a budeme ti to opakovať dovtedy, kým si to nezapamätáš. Ak ťa vodí za nos, klame ti a vymýšľa si, zabudni na neho. Takýto chlap ti nestojí za to, aby si sa trápila.

Ten, ktorý len berie, ale nedáva

Vo vzťahu by si mala aj dostávať, nemala by si len dávať. Niektorí chlapi si to však neuvedomujú a ak už od začiatku nejaví záujem o to, aby ti nejakým spôsobom urobil radosť a pomáhal ti, nedočkáš sa toho ani po mesiacoch či rokoch vzťahu. Rozmysli si, či ti život s takýmto človekom stojí za to.

Ten, ktorý neustále pracuje

Je super, ak si nájdeš ambiciózneho chlapa, ktorý je zabezpečený a myslí na budúcnosť. Ak je workoholikom, ktorý pracuje od rána do večera, musíme ťa sklamať, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by si na teba nenašiel čas a ty by si neustále čakala na to, kedy sa ozve alebo príde. Takíto chlapi sú veľmi riskantní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating