Myslíš si, že si už konečne natrafila na toho správneho, no je len otázkou času, kedy ti zlomí srdce. Reč je o piatich najčastejších typoch mužov, ktorí sa s nami radi zahrávajú. Ak hľadáš niekoho len na zábavu, flirtovanie s nimi môže byť veľmi zaujímavé. Ak však túžiš po dlhodobom vzťahu, ruky od nich radšej preč.

Si už zúfalá z toho, že tvoje vzťahy vždy stroskotajú? Myslíš si, že chyba musí byť v tebe. Pravdou však je, že väčšinou si vyberáme podobné typy chlapov. A ak si sa už sklamala raz, je dosť možné, že sa to stane znovu. Najmä ak si vyberáš na vzťah týchto 5 typov mužov. Ide o najväčších lámačov ženských sŕdc a musia sa naozaj bezhranične zamilovať, aby sa dokázali zmeniť.

Bad boy

Nejde o žiadne klišé, zlí chlapci nás dokážu naozaj veľmi ľahko zlákať a získať. Túžime po vzťahu plnom vášne a dobrodružstva a bad boys sú toho zárukou. Vedú nespútaný život, vždy sú niekde inde a nikdy sa nenudia. Máme pocit, že sú silní a dokázali by nás ochrániť pred akýmkoľvek nebezpečenstvom.

Pravda je však taká, že dlhodobý vzťah si nedokážu predstaviť. Rodinná pohodička nie je nič pre nich, radšej uprednostňujú nočný ruch mesta. Veľmi ľahko by sa vo vzťahu mohli začať nudiť a vzrušenie by vyhľadávali niekde inde.

Pán dokonalý

Pri pohľade na neho omdlievaš a keď ho začínaš spoznávať, máš pocit, že je to len sen, pretože takýto chlap nemôže existovať? Zaujíma sa o teba, vždy je perfektne upravený, vie navariť aj upratať a vždy vymyslí dokonalý program na rande. Namiesto toho, aby išiel von s kamošmi, radšej si pozrie s tebou film a dovolí ti dokonca aj vybrať.

Mala by si sa však mať na pozore, pretože takto dokonalý chlap je naozaj obrovskou raritou a je viac než pravdepodobné, že niečo ukrýva. Najčastejšie môže ísť o rôzne úchylky či násilnícke sklony, ktoré sa prejavia až časom. Dokonca môže viesť dvojitý život a mať inú partnerku.

Sukničkár

Tu snáď ani nemusíme hovoriť prečo. Ak ide o miestneho Casanovu, ktorého pozná celé okolie, dávaj si pozor. Ak jeho posteľou prešli desiatky či stovky žien, kde máš istotu, že pri tebe to bude iné? Takíto chlapi nás dokážu ľahko obalamutiť sladkými rečičkami, no v skutočnosti nás chcú len využiť.

Z jeho úst určite aspoň raz zaznie, že on sa už zmenil a s tebou to myslí naozaj vážne. Ako vieš, že podobné reči nehovoril aj tým pred tebou?

Mamičkin maznáčik

Možno si povieš, že je fajn, keď má so svojou rodinou také dobré vzťahy. Že sa bude tak dobre správať aj vo vzťahu s tebou. Mamičkin maznáčik je však zvyknutý na to, že je o neho postarané. Pravidelne dostane teplé jedlo (ideálne jeho najobľúbenejšie), má vždy čisté oblečenie, všade okolo neho je poriadok a on ani nemusí pohnúť prstom.

Ak nechceš mať veľké dieťa, o ktoré sa budeš chcieť starať, takýto typ chlapa radšej obchádzaj. Ak nedostane všetko, na čo je zvyknutý, začne frflať a bude mať pocit, že s tebou niečo nie je v poriadku. On nedokážu vo vzťahu aj dávať, je pripravený len brať. A všetko naservírované na zlatej tácke.

Lenivec

Do istej miery ide tiež o jedno veľké dieťa. Ak od neho budeš chcieť, aby ti pomohol v domácnosti, dočkáš sa akurát tak výčitiek a sťažovania sa. Radšej odíde za kamošmi, než by mal niečo urobiť alebo stráviť večer s tebou. V práci to tiež nie je ružové a od teba očakáva, že sa postaráš o celú domácnosť.

Chceš ísť niekam na výlet alebo dovolenku? Jeho nedostaneš nikam, radšej ostane ležať na gauči. Osobnostný rast mu tiež nehovorí nič a nie je ochotný ani sa zmeniť. Myslí si, že všetko je presne také, ako by malo byť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.