instagram.com/couple

Rozišli ste sa, no stále máš pocit, že to nie je úplne uzavreté a je tam nejaká šanca, že by ste sa mohli dať znovu dokopy? Niekedy stačí sledovať maličkosti, ktoré tvojho bývalého prezradia, že k tebe ešte niečo cíti a chce ťa späť.

Ostali ste kamarátmi

Väčšina párov si po rozchode nevie prísť ani na meno a neostanú v žiadnom kontakte. Ak ste sa ale rozišli v dobrom, ste kamaráti, sem-tam si zavoláte alebo napíšete, ešte stále tam je možnosť, že sa to zlomí a opäť to spolu skúsite.

Nevymazal si ťa zo sociálnych sietí

Na Facebooku či Instagrame má stále vaše spoločné fotografie, ktoré mu pripomínajú všetky pekné chvíle? Ostali ste priateľmi a nevyhodil si ťa? Zvykne ti raz za čas napísať, lajkuje ti fotky a vidíš, že si pozeral tvoje príbehy? Je to jeden z hlavných znakov toho, že by sa k tebe chcel ešte vrátiť.

Stále o tebe rozpráva

Ak sa náhodou stretnete, hneď sa pýta, ako sa máš, čo máš nové a ako sa ti darí? Prípadne počúvaš od svojich spoločných priateľov, že o tebe zvykne vonku rozprávať a pýta sa ich na teba? Ak si dobre vychádzala s jeho rodičmi, určite už aj od nich prišiel náznak, že by ste to mali spolu skúsiť, lebo vám to spolu pristalo.

Chce sa s tebou stretávať

Stále vyhľadáva príležitosti, aby sa s tebou stretol, prípadne ti píše a pozýva ťa na rande. Aký väčší signál by si ešte chcela? Ak by ťa nechcel, asi by s tebou nechcel tráviť svoj čas.

Chce, aby si žiarlila

Toto je jeden z tých extrémnejších prípadov, no stáva sa dosť často. Tvoj bývalý sa naschvál stretáva s novými babami, pretože chce, aby si žiarlila. A dá ti o tom aj sám vedieť, aby ti to náhodou neušlo. No žiarlivosť prichádza často aj z jeho strany, ak ideš von s nejakým novým chalanom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating