instagram/rebelwilson/festivalteen/jlo

Rok 2021 sa nedostal ani do polovice, no už teraz vieme, o ktorých rozchodoch sa bude na jeho konci hovoriť ako o „rozchodoch roka“. Celebritné páry oznámili svoje odlúčenie po dlhších aj kratších vzťahoch a rozhodne tým šokovali verejnosť.

Ktorému páru si najviac fandila?

Kim Kardashian a Kanye West

Kim a Kanye prekvapili hneď začiatkom roka celý svet informáciou o tom, že sa idú po 6 rokoch manželstva rozvádzať. Pre manželské nezhody a raperov zdravotný stav sa to už údajne ďalej nedalo zvládať. 43-ročný Kanye trpí bipolárnou poruchou a o tri roky mladšia Kim tak žila v neustálom strese. Pár má 4 spoločné deti a na ich výchove sa chcú, samozrejme, naďalej podieľať obaja.

Jennifer Lopez a Alexander Rodriguez

Speváčka a športovec tvorili pár 4 roky, pričom pred 2 rokmi sa zasnúbili. I keď ich láska vyzerala rozprávkovo a rozumeli si aj ich rodiny, Jennifer a Alexander to pred oltár nedotiahli. Po niekoľkých týždňoch špekulácií a snahe zachrániť vzťah sa definitívne rozišli, o čom informovali len včera.

Elliot Page a Emma Portner

Herec Elliot Page (pred zmenou pohlavia herečka Ellen Page) sa po rušnom roku, kedy oznámil svoju životnú zmenu, rozvádza s manželkou Emmou Portner. Vzali sa v roku 2017 len po pár mesiacoch randenia, a vtedy ešte Ellen od nej dostávala veľkú podporu. Podľa informácií boli niekoľko mesiacov v odlúčení a ostávajú priateľmi.

Rebel Wilson a Jacob Busch

Obľúbená herečka, ktorú svet pozná ako vtipnú bacuľku, je znova single. Rebel Wilson sa s podnikateľom Jacobom Buschom, ktorý je od nej mladší o 11 rokov, zoznámila v roku 2019. Vzťah oficiálne potvrdila v septembri 2020, no dlho im to nevydržalo. Aj napriek tomu ho má Rebel stále rada, pretože ju miloval skôr, než začala pracovať na svojej postave.

Ashley Benson a G-Eazy

Vo februári svoj rozchod oznámili aj herečka Ashley Benson a hudobník G-Eazy, ktorí sa dali dokopy v lete 2020. Zaujímavosťou je, že pár vytvorili aj ich predošlé partnerky. Ashley randila 2 roky s modelkou Carou Delevingne a G-Eazy so speváčkou Halsey. Podľa najnovších klebiet sa však tento pár opäť stretáva. Že by znova zahorela iskra?

Camila Mendes a Grayson Vaughan

V marci sa v priateľskom duchu rozišli aj herečka Camila Mendes a model Grayson Vaughan. Verejnosť ich spolu videla prvýkrát vo februári 2020 v Miláne. Oficiálne svoj vzťah potvrdila Camila až v septembri, keď zdieľala spoločnú fotku na svojom Instagrame. Tú spolu s inými fotkami z profilu už odstránila.

 

Zdroj: insider.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife