instagram.com/akiva_studio, elliotpage

Vyjsť s takouto pravdou na verejnosť si vyžadovalo určite veľa odhodlania a odvahy. 33-ročná kanadská herečka Ellen Page na svojom Instagrame zverejnila oficiálne vyhlásenie, v ktorom prezradila, že je transgender a odteraz sa bude volať Elliot.

„Ahojte priatelia, chcem s vami zdieľať, že som trans, moje zámená sú on/oni a moje meno je Elliot. Cítim sa šťastný, že toto môžem napísať. Že tu môžem byť. Že som dospel do tohto štádia v mojom živote,“ napísal Elliot na svojom profile. Odteraz ho aj na Instagrame nájdeš pod menom Elliot Page, nie Ellen Page.

Elliot tiež prezradil, že je rád, že môže byť konečne sám sebou a cíti veľkú podporu od svojho okolia. Zároveň sa však bojí všetkej nenávisti, vtipov a násilia, ktorým bude musieť čeliť. Od svojich fanúšikov preto žiada aj istú dávku trpezlivosti, pretože jeho radosť je síce skutočná, ale krehká.

Už pred rokmi Ellen oznámila, že sa jej páči dievčatá a v roku 2018 si dokonca vzala choreografku Emmu Portner, s ktorou žijú šťastne aj dnes. A z akých filmov si môžeš Ellen (dnes už Elliota) pamätať? Ešte v roku 2007 zahviezdil vo filme Juno: Nezrelá na dieťa, neskôr prišli filmy Počiatok, Hráči so smrťou či X-Men. V poslednej dobe si Elliot tiež zahral v obľúbenom seriáli The Umbrella Academy.

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News