instagram.com/kimkardashian

Zahraničný portál Page Six priniesol exkluzívnu a prekvapivú informáciu. Kim Kardashian a Kanye West sa idú po šiestich rokoch manželstva rozvádzať!

Prvé problémy nastali už počas Kanyeho kandidatúry na prezidenta USA. Počas tohto obdobia prezradil, že na začiatku od Kim chcel, aby išla na potrat. Ona si však bábätko nechala a narodila sa ich prvá dcérka North. Do toho sa neskôr objavili aj jeho zdravotné problémy.

43-ročný raper trpel bipolárnou poruchou a jeho správanie bolo nepredvídateľné. O tri roky mladšia Kim tak žila v neustálom strese, čo sa udeje. To ju však paradoxne posunulo vpred a posilnilo. Kvôli tomu, že sa teraz nachádza už inde ako jej manžel, si najala rozvodového právnika a požiadala o rozvod.

Dokonca ani sviatky netrávila s manželom, ale so svojou rodinou. Možno ťa to prekvapí, ale Kim študuje a chce byť právničkou. Plánuje si urobiť skúšky, čím sa jej otvoria nové možnosti.

O svojom rozvode otvorene ešte neprehovorili, ale podľa zdrojov sú už istý čas odlúčení. Kanye sa dokonca odmlčal aj na Instagrame a jeho posledný príspevok je z novembra. A na jeho profile nenájdeš žiadnu spoločnú fotku s Kim, má tam snímky len s deťmi. S rozvodom sa zjavne vysporiadava po svojom.

Kim a Kanye mali svadbu v máji roku 2014 a majú spolu štyri deti. Dcéry North (7) a Chicago (3) a synovia Saint (5) a Psalm (19 mesiacov). Uvidí sa, ako to budú mať po rozvode rozdelené so starostlivosťou.

Zdroj: pagesix.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News