Kim Kardashian je štvornásobná mama, pričom jej deti sú vo veku 8, 5, 3 a 2 roky. Je teda úplne jasné, že sa doma nenudí a musí venovať takmer všetok svoj čas ich výchove. V rozhovore pre reláciu Ellen Digital´s, ktorý zverejnil portál Mirror, prezradila, že ani ona nie je dokonalá a robí množstvo chýb.

40-ročná influencerka a členka klanu Kardashian-Jenner priznala, že je vinná z toho, čo určite postretne veľké množstvo rodičov. „Mojím najväčším zlyhaním je, že sa niekedy príliš ľahko poddám a nechám sa podplatiť,“ povedala s úprimnosťou.

Zároveň dodala, že sa snaží vyhýbať tomu, aby svojim deťom klamala. „Skutočne sa snažím neklamať svojim deťom. Robila som to na začiatku, aby som ich dostala z domu, alebo keď som sa pokúsila ísť na rande a podobné veci. Rýchlo som si uvedomila, že mi to takto nebude fungovať a radšej by som k nim mala byť úprimná.“

Všetky jej deti sú úplne odlišné, majú rozdielne vlastnosti a zároveň sa správajú inak, takže ku každému z nich musí pristupovať individuálne. Vie, čo na nich aspoň trochu platí a deti zároveň vedia, čo zaberie na ich matku. 

Asi žiadny rodič nie je dokonalý na 100 % a je úplne normálne, že pri výchove svojich detí aj pochybí. Je super, že aj taká známa osobnosť, akou je Kim, si dokáže priznať svoju chybu a vie, že by na tom mala popracovať. To je predsa základ úspechu, či nie?

Zdroj: Mirror & Instagram/kimkardashian

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.