Americký raper Kanye West spustil svoju kandidatúru do prezidentských volieb USA. Akokoľvek sa snaží získať hlasy voličov, mali by sa zamyslieť, či tým neubližuje vlastnej rodine. Pred pár dňami vypustil do sveta informáciu, že žiadal v minulosti od svojej manželky Kim Kardashian, aby podstúpila interrupciu. Tá kvôli tomu riadne zúri. Viac o tom informoval portál People.

Prezradené tajomstvo

„Kim je šokovaná, že Kanye hovoril o North na zhromaždení,“ uviedol exkluzívny zdroj pre magazín People. „Zúri, že vyslovil niečo tak súkromné.“ Od svojho manžela požaduje, aby ich privátny život držal ďaleko od prezidentskej kampane.

Kanye West sa pred pár dňami priznal svetu s citlivou informáciou. Keď iba randil s Kim Kardashian, otehotnela počas tohto romániku a žiadal od nej, aby postúpila interrupciu. Čakala vtedy ich prvú spoločnú dcéru North.

View this post on Instagram

My whole heart

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Pamätám si, že moja priateľka na mňa volala, kričala a plakala a ja som iba premýšľal, pretože v tom čase som bol raper, bol som tam vonku, mal iné dievčatá a všetko…a potom povedala, že je tehotná,“ opísal Kanye. Jeho prvotná reakcia na túto novinku bola pozitívna, veľmi sa tešil z danej správy. No potom mu to došlo a dostal zo seba len: „Uh oh.“

„Plakala…a mesiac, dva, tri, sme sa rozprávali, že si to dieťa nenechá. Mala v rukách tabletky,“ priznal West. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Bipolárna porucha

Exkluzívny zdroj uviedol, že starostlivá matka sa bojí predovšetkým o svoje štyri deti a ako na ne budú vplývať tieto informácie. Zároveň tu tiež vznikajú obavy o zdravie Kanyeho Westa. „Je to pre Kim veľmi stresujúce, pretože Kanyeho správanie je nepredvídateľné. Bojí sa,“ vysvetlil zdroj.

V minulosti sa musel známy raper vysporiadať s bipolárnou poruchou a hoci sa už dlhšie cítil dobre, údajne sa mu vracia. Jeho manželka preto dúfa, že to bude mať ľahší priebeh a po pár týždňoch sa všetko vráti do normálu.

Zdroj: People

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.