Instagram/kimkardashian, Instagram/kyliejenner

V klane Kardashian – Jenner to uplynulý víkend naozaj žilo. V piatok sa konala baby shower pre druhé dieťatko Kylie, ktoré by sa malo narodiť už v najbližších dňoch či týždňoch. Influencerka tak vyvrátila všetky fámy o tom, že už dávno sa stala mamou. Ukázala sa s výrazným tehotenským bruškom a veľmi jej to pristalo.

V sobotu si Kylie Jenner spolu so sestrou Kim Kardashian pripravili veľkolepú narodeninovú oslavu pre svoje dcérky. Dcérka Kim Chicago slávila svoje 4. narodeniny presne v sobotu, zatiaľ čo Stormi, dcéra Kylie, bude mať 3 roky až 1. februára.

Možno sa rozhodli tieto oslavy spojiť, pretože v tom čase už Stormi môže mať na svete bračeka alebo sestričku, a tak by nebola možnosť párty zorganizovať.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„Moje narodeninové dievčatko Chi Chi má dnes 4 roky! Moje nezávislé malé dvojča. Si to najrozkošnejšie a najprítulnejšie dievčatko na celej planéte. Dokonalá princezná! Naozaj si do našej rodiny priniesla obrovské množstvo radosti a veľmi ťa milujeme,“ venovala Kim krásny odkaz dcérke na svojom profile.

Na oslave dominovali ružové farby, balóny, bábiky, množstvo jedla a sladkostí. Dievčatá si to ale zjavne užívali a zo svojej vysnívanej párty boli nadšené. Niektorí ľudia už takú veľkú radosť podľa všetkého nemali.

zdroj: Instagram/kimkardashian

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News