Kim a Kanye

Kim a Kanye sú definitívne minulosťou. Jeden z najznámejších a najsledovanejších párov svetového šoubiznisu má za sebou oficiálny rozvod. Portál TMZ informoval o tom, ako si podelili svoj obrovský majetok a aj to, akú sumu bude každý mesiac Kardashianka dostávať na deti.

42-ročná influencerka a podnikateľka, ktorá seba aj svoju rodinu preslávila vďaka reality šou, dala svojmu bývalému partnerovi zbohom. O tom, že sa s raperom Kanye Westom, ktorý si teraz hovorí iba Ye, budú rozvádzať, sa svet dozvedel už v januári 2021. Dvojica sa vzala v roku 2014 a má 4 deti.

Kim a Kanye
zdroj: Instagram/kimkardashian

Kim bude dostávať mastné výživné

Ye netajil, že má bipolárnu poruchu a jeho správanie bolo nepredvídateľné, čo už Kim ďalej nezvládala a začala riešiť rozvod. Rozvodové konanie sa skončilo až teraz, pričom si bývalí manželia rozdelili hneď niekoľko luxusných nehnuteľností. Zaujímavosťou je, že jej ostal dom, ktorý kúpil raper hneď vedľa toho jej.

Sťažovať sa Kim rozhodne nemôže ani na to, akú sumu bude poberať ako výživné na ich deti – North, Chicago, Saint a Psalm. Tá sa vyšplhala na 200-tisíc amerických dolárov mesačne. Kanye má pritom rovnaké právo na stretávanie sa a starostlivosť o deti ako ona.

Kim Kardashian
zdroj: Instagram/kimkardashian

To, ako budú teraz exmanželia spolu vychádzať, ukáže až čas. Po skončení vzťahu to medzi nimi totiž vrelo a rozhodne nešlo o priateľské odlúčenie.

Zdroj: tmz.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News