instagram.com/kimkardashian

Americký raper Kanye West a známa influencerka a podnikateľka Kim Kardashian si prechádzajú náročným obdobím. Podľa informácií portálu Cosmopolitan vyvolali opatrenia proti koronavírusu nepriaznivé účinky na bipolárnu poruchu, ktorou trpí Kanye. Okrem jeho prezidentskej kandidatúry a ďalších rozhodnutí vyšlo na povrch nové zistenie. Vraj to v ich manželstve riadne škrípe.

Kim sa kvôli mentálnemu stavu svojho manžela veľmi trápi. Zdroj pre Us Weekly prezradil, že hoci je dosť sklamaná, neprekvapilo ju, že Kanye nedodržiava svoj plán starostlivosti. Podľa informácií môže za jeho zvláštne rozhodnutia práve karanténa kvôli koronavírusu. Táto izolácia a samota v jeho hlave nie je pre rapera zdravá.

Kanye počas predchádzajúcich mesiacov veľmi šokoval. Okrem vyhlásenia prezidentskej kandidatúry chcel zrušiť aj spoluprácu so značkou Adidas. Jeho manželka nie je smutná kvôli týmto prešľapom. Je frustrovaná, pretože je extrémne náročné pomôcť svojej polovičke.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my King

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Situácia sa však ešte viac vyostrila. Portál People v auguste informoval, že známy manželský pár žije oddelene. Kim sa nachádza v Los Angeles a Kanye sa uchýlil do Wyomingu. Exkluzívny zdroj vtedy uviedol, že Kardashianka usilovne pracuje na ich vzťahu. Momentálne sa nevie, ako budú pokračovať ďalej, no táto separácia jej zatiaľ neprekáža.

Zdroj: Cosmopolitan, Us Weekly, People

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News