instagram.com/billboard/hyconiq

Kanye West je známy americký raper, producent a milovník módy. Zároveň sa venuje svojmu rodinnému zázemiu, v ktorom sa nachádzajú štyri deti a manželka Kim Kardashian. Prečo ho teda zaujal politický priestor? Viac o tom informoval portál Forbes.

Kanye vydal do sveta túto správu práve na Deň nezávislosti (4. júl). Svoje stanovisko zverejnil na Twitteri.

„Teraz musíme splniť sľub Amerike tým, že budeme veriť v Boha, zjednotíme našu víziu a vybudujeme si našu budúcnosť,“ napísal známy raper.

„Budem kandidovať za prezidenta Spojených štátov amerických!“ oznámil svojim sledovateľom. Elon Musk, generálny riaditeľ Tesla a vlastník firmy Space X,  mu v komentári vyjadril svoju plnú podporu.

Forbes uviedol, že toto nie je prvýkrát, kedy sa Kanye West zamýšľal nad postom prezidenta. V súčasnosti však vyzerá byť odhodlanejší, ale kvôli prechádzajúcim pokusom zatiaľ nič nie je isté.

Známy raper sa netajil podporovaním súčasného prezidenta Donalda Trumpa. Napokon sa stiahol z politického priestoru do úzadia a vyhlásil, že sa bude venovať svojej kreativite.

Ťažko povedať, či tento tweet bol skutočne veľkým oznámením alebo to dopadne rovnako ako v minulosti. Všetko sa preukáže počas nasledujúcich týždňov.

Aký by bol podľa teba Kanye West prezident? Vieš si predstaviť Kim Kardashian ako prvú dámu?

Zdroj: Forbes, Twitter

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News