Spoznala som ťa už počas strednej školy, ty si o mne ani len netušil. Už vtedy si sa mi páčil. Neviem vysvetliť prečo, jednoducho páčil. Nikdy sme sa osobne nezoznámili ani nerozprávali, no zapamätala som si ťa ako sympatického chlapca s krásnym úsmevom.

Po pár rokoch sa tento úsmev do môjho života vrátil. Prešiel dlhý čas a ja som na teba už aj zabudla. Ty si na mňa zabudnúť nemohol, pretože si ma vlastne nikdy nepoznal. Osud či život to tak chceli? Po tých pár rokoch sme sa konečne spoznali a osobne zoznámili.  Mne podskočilo srdce, bola som nervózna, nesvoja, triasli sa mi ruky, dokonca som sa zakoktala.

pexels.com

Určite nebudem klamať ak poviem, že si presne taký, akého som si ťa v mojich detských snoch predstavovala. Si milý, si pozorný, si taktný. Tieto vlastnosti sú u mužov už však veľmi zriedkavé. Ty ich máš a ja sa nad tým musí len pousmiať. Tvoj krásny úsmev rozveseľuje každý jeden môj deň a neprejde hodina kedy na teba nemyslím. Ty sa vlastne ani nemusíš snažiť, som šťastná len preto že si. Pamätám si naše zoznámenie akoby to bolo včera. Nikdy nezabudnem na ten potmehúcky úsmev, ktorý už vtedy naznačoval tvoju náklonnosť. Môj bol síce hanblivý, no rovnako ako tvoj, toho povedal dosť. Myslím na teba každý deň, každú hodinu, každú minútu. Som šťastná, teraz som naozaj šťastná.

unsplash.com

Si svetlo môjho života, pretože ty nemusíš robiť nič, ide to samo. Milujem ťa. Milujem ťa, ale neviem vysvetliť prečo a z akého dôvodu. Jednoducho, som šťastná už pri myšlienke na teba. Som šťastná keď sa ku mne priblížiťš a pobozkáš na čelo. Cítim, že sme sa našli. Že po toľkých trápeniach vo vzťahoch, som našla to pravé. Jednoducho to viem, jednoducho to cítim.

Ďakujem za teba každý deň, dúfam že to vieš. Nikdy by som ťa nevymenila. Nikdy by som ťa neopustila. Nikdy od teba neodídem. Si presne taký akého som si vysnívala. Si môj „pán dokonalý“. Si moje všetko. Milujem ťa ako sa najviac milovať dá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.