Bola to veľká láska! Najskôr sa ti z neho podlamovali kolená, no časom to celé nadšenie akosi začalo vyprchať. Zrazu si si na ňom začala všímať tie menej príjemné stránky jeho povahy. Áno, nastúpila realita a nielen pre teba, preňho ho tiež… Ako opäť prebudiť tú vášeň, to iskrenie, ktoré bolo medzi vami? Dá sa to vôbec?

V prvom rade ho nauč ako milovať! Čo tým myslíme? Nie každý muž rozumie romantickým gestám, či romantike ako takej. Ukáž mu sama, aký je to príjemný pocit, keď človek prejavuje lásku. Ak mu na tebe skutočne záleží, bude ochotný pár vecí kvôli tebe zmeniť. Pokiaľ to však bude odmietať, je to signál, že pravdepodobne ťa nemiluje až natoľko, aby ukázal, čo sa v jeho vnútri skrýva. Aké pocity, túžby…

Nech sa stalo medzi vami čokoľvek, nepripomínaj mu jeho minulé zlyhania. Totižto muži sú veľmi citliví, pokiaľ ide o minulé chyby. Môžeš u neho vyprovokovať hnev, ver, že svoje aj tak nedocieliš. Dôležité je taktiež pochopiť, že vo vzťahu sú vždy dvaja, nie len jeden. Preto sa neboj aj ty prijať zodpovednosť za svoje konanie.

Snažte sa vždy nájsť spoločné riešenie. Ak ťa niečím nahneval a ty mu chceš dať lekciu, neignoruj ho.  Ignorovanie priateľa ti môže pripadať síce ako skvelý spôsob, ako ho potrestať. Avšak dávaj si pozor, aby si tým nedosiahla pravý opak a nezačal ťa ignorovať aj on.

Čo takto si skúsiť naplánovať filmový večer. Je absolútne jedno, či si pozriete komédie, trilery alebo dokonca erotické filmy, dôležitejšie je, že budete obaja spolu a spoločne si oddýchnete.

A čo všetko dokáže obyčajný úsmev? Hotové zázraky. Obdaruj svoju lásku úprimným úsmevom, alebo len takým letmým bozkom. Práve takú maličkosť si muž vie poriadne oceniť. Alebo skús mu povedať nejaký kompliment. I keď možno bezvýznamný, no úprimný. Niekedy aj tie bezvýznamné veci dávajú zmysel, stačí, ak sú z lásky.

Vedz, že vaša vzájomná úprimnosť a snaha starať sa o vzťah opäť oživí tú iskru, ktorá bola medzi vami!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.