Photo by Anneliese Phillips on Unsplash

Leto má jednu veľkú výhodu, a tou je, že všetci najradšej trávime čas vonku! Dokonca aj rande vo dvojici má v tomto období svoje nezameniteľné čaro. Ak chcete oživiť váš zaužívaný program, inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi a užite si rande tak, ako to ide iba počas krásnych letných dní.

Piknik na lúke

Ako scéna z romantického filmu. Naplnte košík nejakými dobrotami a vyrazte niekam na lúku, či do parku. Sadnite si na deku a vychutnávajte si jedlo v príjemnom prostredí. Veď takto sa dá rande prežiť naozaj len v lete! Ideálny tip, ak máte čas cez deň či víkend. Zoberte si nejakú spoločenskú hru a aj sa skvelo zabavíte.

Víno pod hviezdami

Existuje viac romantickejšia chvíľa ako večer pod hviezdami? Iba v lete si takéto rande môžete dovoliť, keďže po zotmení nie je veľmi zima a obloha býva úplne jasná. Vezmite so sebou fľašu vína a na toto dokonalé rande budete ešte dlho spomínať!

Letné kino

Veľa miest ponúka počas leta netradičnejšiu formu kina, a to niekde vonku. Kino je stále jedno z najobľúbenejších miest na vyrazenie si, takže ak máte možnosť, nevynechajte ani to letné! Práve to letné sa nesie v uvoľnenejšej atmosfére. Skvelé je, že ho môžete prepojiť s piknikom!

Čas na bicykel!

Leto praje športovým aktivitám, takže ak chcete stráviť čas spolu a spraviť aj niečo pre svoje zdravie, spojte to do športového rande! Vyrazte na bicykloch do prírody či niekam do mesta. Zastavte sa vychutnať si okolie či dať si zmrzlinu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating