Instagram/vitaliia/sabbrinaa_h

Ak sa ti pri slove „kostým“ vybaví v mysli ako prvý outfit tvojej babičky pozostávajúci zo saka a sukne po kolená či nohavicový set, aký nosili vždy úradníčky, mala by si vedieť, že dnes ide o veľmi trendy look. Už si ho na seba nedávajú len ženy, ktoré chcú vyzerať prísne a elegantne. Spojenie saka a (najmä) nohavíc teraz vo svete módy letí tak, ako nikdy predtým. A má hneď niekoľko výhod.

Už nemáš nad čím veľmi premýšľať, čo na seba, keďže to hlavné už máš. Stačí doladiť obyčajný top, topánky podľa vkusu a môžeš vyraziť do ulíc. A to aj vtedy, ak preferuješ skôr pohodlnejší a ležérnejší street style. Presne tak, dámsky kostým sa dnes skvele kombinuje aj s teniskami.

Kostým by mala mať v šatníku každá žena – či už aspoň jeden v neutrálnych farbách, ako je béžová, šedá či čierna, no stavíme sa, že keď sa v ňom nájdeš, nebudeš váhať ani nad výraznejšími farbami. Na jar či leto úplne ideálny kúsok.

My sme pre teba vybrali niekoľko lookov z Instagramu, ktoré ti dokážu, že v ňom budeš vyzerať veľmi štýlovo a pritom sa ho nemusíš spájať s rôznymi doplnkami. Podľa nich si určíš, či bude tvoj výsledok ženský a elegantný alebo to zahráš na trendy ulice.

Ktorý outfit by si si vedela predstaviť aj na sebe?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista