Princ Harry s rodinou
Instagram/princeharry.princessdiana/harry.dukeofsussex

Na povrch sa stále dostávajú nové skutočnosti o súkromí kráľovskej rodiny. Princ Harry na tohto týždňovom pojednávaní prehovoril o tom, či je kráľ Karol III. naozaj jeho otcom. Píše o tom The Daily Beast.

Už pred niekoľkými týždňami začal princ Harry „vojnu“ s britskými médiami. Zažaloval ich za nezákonné zhromažďovanie informácií a podnecovania nenávisti či obťažovania. Prednedávnom sa mu už za to verejne ospravedlnil denník The Mirror.

Cez týždeň však prišiel na rad súdny spor s Mirror Group Newspapers (MNG), ktorý všetky tieto tvrdenia popiera. Princ vraj dokonca počas vypočúvania zadržiaval plač a tvrdil, že je toho na neho už moc.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Je princ Harry naozaj synom kráľa Karola III.?

Počas pojednávania dokonca Harry prehovoril o tom, či je naozaj synom kráľa Karola III. Podľa špekulácií MNG vraj existuje možnosť, že jeho otcom by mohol byť James Hewitt, s ktorým mala princezná Diana vzťah.

„V mnohých novinách sa objavila fáma, že mojím biologickým otcom je James Hewitt, muž mojej matky. Mala s ním vzťah po mojom narodení. V čase tohto článku a ďalších jemu podobných som si v skutočnosti neuvedomoval, že moja matka sa s majorom Hewittom stretla až po mojom narodení. Táto časová os je niečo, o čom som sa dozvedel až okolo roku 2014,“ priznal princ Harry.

„V čase, keď som mal 18 rokov a len pred šiestimi rokmi som stratil matku, mi takéto príbehy pripadali veľmi škodlivé a veľmi reálne. Ľudia boli zraňujúci, zlí a krutí,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Harry & Diana (@princeharry.princessdiana)

O týchto špekuláciách prehovoril aj vo vlastných memoároch s názvom Spare. „Dokonca sa hovorilo o tom, že niektorí reportéri hľadali moju DNA, aby to dokázali,“ cituje jeho slová z knihy denník The Daily Beast.

Zdroj: The Daily Beast

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News