Každá žena prežíva svoje porozchodové štádium inak. Kým jedna kričí do vankúša, druhá sa do neho vyplače. Čo však všetky spája, je opúšťanie sa pri filme s čokoládou v ruke (ok, a ešte pohárom vína). A ten film nesmie byť o ničom inom, ako o rozchode, nech už emócie vyplávajú na povrch poriadne.

Prinášame ti prehľad filmov, ktoré sú po „kopačkách“ povinnou jazdou a ich myšlienku, ktorú by si si vďaka nim mala zapamätať.

500 dní so Summer

To, že ty niekoho miluješ, ešte neznamená, že aj on miluje teba. Ak je toto tvoj prípad, pri tomto filme budeš plakať tak, ako pri žiadnom inom. Je nádhernou, no srdcervúcou ukážkou toho, že aj keď majú dvaja veľa spoločného, na „navždy“ to stačiť nemusí. Bolí niečo viac ako neopätovaná láska?

Kopačky

Lásku nájdeš vo chvíli, keď to budeš najmenej čakať. V tomto filme hlavný hrdina dostane nečakané kopačky a nechce si pripustiť fakt, že by ešte niekedy mohol milovať. No život so vzťahom nekončí a nikdy nevieš, kedy nájdeš niečo ešte krajšie.

Rozchod!

Kompromisy a rešpektovanie sa, sú základmi vzťahu. Láska je krásna, no po rokoch vzťahu nastane určitý druh stereotypu. Aj keď je to normálne, nedovoľ, aby vás úplne pohltil. Občas sa musia dvaja rozísť, aby našli samých seba a uvedomili si, čo jeden pre druhého znamenajú.

The Notebook

Skutočná láska si vždy nájde cestu. A nikto jej nezabráni, aj keby to malo trvať roky. No ona príde, aj keď máš práve pocit, že si stratila všetko.

Jedz, modli sa a miluj

Toto je ideálny čas na to, aby si robila všetko, po čom si kedy túžila​. Po takom rozchode môže tvoj život nabrať úplne nový smer. Cestuj, venuj sa svojim koníčkom, uč sa nové veci, … je toho toľko, čo môžeš zažiť!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.