Photo by Seth Reese on Unsplash.com

Ak nie ste s tvojim priateľom naladení rovnako a máte medzi sebou nevyriešené veci, môže sa stať, že jeden z vás sa nachádza vo friendzone. Bez ohľadu na to, či je to pravda alebo nie, ti prinášam zoznam veci, ktoré robí chlap, ak sa chce z friendzone dostať.

Nájde si zámienku, aby ťa mohol kontaktovať

Ak sa chce s tebou kontaktovať častejšie, a nie len preto, pretože má voľný čas, asi od teba očakáva niečo viac ako len priateľstvo. Je to preto, pretože by sa rád zbavil nálepky „kamarát“.

Rozpráva o tebe inak ako väčšina ľudí

Existuje dôvod, prečo o tebe hovorí inak ako ostatní ľudia – medzi vami je cítiť chémiu a jeho slová to len odrážajú.

Snaží sa o viac fyzického kontaktu

Niektorí ľudia sú na to dosť citliví. No ak chce byť tvoj kamarát niečo viac, bude sa snažiť byť pri tebe čo najbližšie – a to zahŕňa aj fyzický dotyk.

zdroj: Photo by Seth Reese on Unsplash.com

Pamätá si na všetky maličkosti, ktoré mu hovoríš

Muž si spomenie na veci len vtedy, ak sú pre neho dôležité. Ak si teda spomenie na všetky detaily, ktoré mu hovoríš – či už sa jedná o narodeniny tvojho psa alebo tvoju obľúbenú zmrzlinu – si pre neho dôležitá.

Nájde chybu na každom chlapovi, s ktorým sa stretneš

Žiarlivosť nie je práve najatraktívnejšia, no ak sme ľudské bytosti, všetci máme túto vlastnosť. Je pravdepodobné, že kamarát, ktorý má o teba záujem, bude na mužov v tvojom okolí žiarliť viac ako niekto iný.

Usiluje sa aby ste boli spolu vonku len vy dvaja

Toto je jeden z najlepších znakov, ktoré to môžu dokázať. Ak tvoj kamarát nechce byť len kamarát, tak čoraz častejšie sa stane, že von nepozve celú partiu, ale len teba. Chce byť vonku skrátka len s tebou a dúfa, že sa z toho raz stane rande.

Rád s tebou nadväzuje očný kontakt

Očný kontakt je veľká vec – predsa, oči sú oknom do duše. Ak sa tvoj kamarát díva do tvojich očí dlhšie, môže to znamenať, že sa mu páčiš viac ako len kamarátka.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating