instagram.com/camerondiaz

Známa herečka Cameron Diaz si v súčasnosti užíva materstvo a čas pre samú seba. Doslova žiari šťastím a to si všimla aj jej herecká kolegyňa Gwyneth Paltrow, zakladateľka spoločnosti Goop. Práve v poslednej epizóde In Goop Health: The Sessions diskutovali známe hviezdy o filmárskom svete a ako sa Cameron cítila po odchode. Viac o tom informoval portál People.

Gwyneth Paltrow, známa herečka z Iron Mana, sa hneď v úvode pýtala, čo tento odchod znamenal pre Cameron. Tá jej bez váhania povedala, že konečne cítila pokoj vo svojej duši a mohla sa starať iba o seba. Nuž, nie je jednoduché byť celosvetovou hviezdou. Napriek tomu, že sa z nej stala celebrita, nemala to ľahké. Toto povolanie si vyžaduje veľa odhodlania a energie.

„Zastavila som sa a zamyslela sa nad mojím životom,“ povedala v rozhovore. „Keď natáčate film…vlastnia ťa. Si tam dvanásť hodín denne, celé mesiace a na konci nemáš čas na nič iné,“ vysvetlila Cameron. Túžbu po zmene pocítila, keď dovŕšila štyridsať rokov. „Tak dlho som makala, pracovala, robila filmy, tak drsne. Nemala som žiadny priestor pre svoj osobný život,“ priznala.

K tomuto kroku jej dopomohol aj manžel. Cameron Diaz a Benji Madden sa zobrali v roku 2015 a začiatkom tohto roka sa im narodila dcéra Raddix. Známa herečka uviedla, že svojho muža si zobrala veľmi skoro, no toto rozhodnutie neľutuje. To, že sa vzdala Hollywoodu znamená jedno – konečne sa môže venovať vlastnej rodine a samej sebe.

Zdroj: People, In Goop Health: The Sessions

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News